EnglishRussianUkrainian

Стажування у США для студентів ВНТУ

стажування у США для студентівСтудентів ВНТУ факультетів будівництва та машинобудування запрошують на стажування та практику у США. Подібне стажування - незамінне і корисне для майбутньої кар'єри.

Програма Construction Training and Internship пропонує студентам 2-5 курсів будівельних та інженерних спеціальностей стажування на сільськогосподарському будівництві у США. На початку стажування кожен учасник отримує офіційний план виконання завдань з усіма фазами і етапами. Після завершення програми усі отримують відповідні сертифікати.

Тривалість стажування: 12 місяців. Режим роботи: 50 годин на тиждень.

Умови стажування: передбачені вихідні дні, соціальний захист, страхування, житло вартістю 150 дол.

Оплата праці: 9,50-10 дол./год., а також 14-15 дол. за понаднормову роботу.

Учасники стажування - апліканти - працюватимуть на будівництві споруд для зберігання зерна та добрив, знайомитимуться з новими технологіями укладання бетону, пристроями зварюванням, різання металу, обробки дерева, ремонту й обслуговування обладнання та техніки.

Практиканти матимуть унікальну можливість відвідати у розвинутій будівельній та сільськогосподарській країні світу, побачити цікаві історичні та культурні місця США, покращати знання англійського мови, а також покращать фінансове становище власне та своєї сім'ї.

Дізнатись про вартість оформлення стажування та реєстраційна форма: за посиланням http://www.cspa.com.ua/wise

Більше про програму стажування: див. файл.

Друк PDF

vd41.jpg