EnglishRussianUkrainian

Компанія Jabil Manufacturing Day запрошує студентів ВНТУ на екскурсію

Jabil Manufacturing Day, ВНТУ, екскурсія для студентів7-8 жовтня 2017 року в Ужгороді відбудеться Jabil Manufacturing Day - день відкритих дверей компанії Jabil. Cтудентів ВНТУ можуть долучитись до цікавої події і поїхати на екскурсію, при чому проїзд оплачує підприємство.

Що чекає на учасників заходу?
    1. Знайомство з сучасним виробництвом електроніки в Україні – з компанією Jabil -  світовим лідером, який вже 50 років разом із своїми клієнтами розробляє і створює інноваційні технології та продукти. Під час екскурсії учасники зможуть побачити найсучасніше обладнання.
    2. Інтерактивний воркшоп від провідних інженерів, які щоденно працюють над впровадженням новітніх технологій у компанії і своєю роботою роблять значний внесок у створення інновацій у сучасній електроніці.
    3. Також відбудеться обмін досвідом у використанні принципів бережливого виробництва - концепції менеджменту, створеної на японському підприємстві Toyota і заснованій на неухильному прагненні до усунення всіх видів втрат. На даний момент Janil - єдине в Україні підприємство, яке використовує ці концепції на щоденній основі, де кожен працівник залучений у процес оптимізації процесів для досягнення найвищих результатів.

Важливо! Усі організаційні та транспортні витрати компанія Jabil бере на себе. Максимальна кількість учасників - 100.

Як потрапити на Jabil Manufacturing Day?
    1. Учаснику необхідно заповнити он-лайн анкету за цим посиланням - https://goo.gl/XdHQvZ
    2. Пройти тест, який учасник отримає на електронну пошту після заповнення анкети.
    3. При успішному складенні тесту учасник отримає запрошення на участь у Jabil Manufacturing Day 2017.

Jabil Manufacturing Day, ВНТУ, екскурсія для студентів

Компанія Jabil Circuit, Inc. була заснована у 1966 році в Мічігані (США). На сьогодні вона входить до трійки найбільших у світі компаній, що надають рішення у сфері виробництва електроніки. Jabil виробляє продукти в таких напрямках як медицина, енергетика, цифрова та побутова техніка, сільське господарство, аерокосмічна та автомобільна галузі, «розумний» будинок, засоби мобiльного зв’язку, мережеве та телекомунікаційне обладнання тощо. Серед 250 клієнтів компанії такі гіганти мережевого обладнання й електроніки як HP, Cisco, Johnson Controls та Phillips. Jabil представлена на світовій арені понад 100 заводами з 180 тис. кваліфікованих кадрів у 28 країнах.
Українське представництво Jabil відкрилося у 2004 році. Завод площею в 26 тис. м2 розташований під Ужгородом (Закарпатська обл.). Наразі в українському офісі компанії працює понад 2700 спеціалістів у таких галузях: побутова технiка, виробництво деталей для комп’ютерної техніки та пристроїв зберiгання iнформацiї, мережевого та телекомунікаційного обладнання.

Більше про компанію: http://www.jabil.com

Печать PDF