EnglishRussianUkrainian

Розпочинається новий набір у Стартап Школу "Sikorsky Challenge"

Стартап Школа "Sikorsky Challenge" міста ВінниціСтартап Школа "Sikorsky Challenge" міста Вінниці розпочинає новий етап навчання стартаперів під час Днів Інноватики у ВНТУ. Бажаючим потрібно зареєструватись.

Цьогорічну серію майстер-класів мережа Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» міста Вінниці розпочинає під час Днів Інноватики, які відбудуться 11-13 вересня 2017 року у ВНТУ.

11 вересня 2017 року з 14.30 до 16.30 пройде круглий стіл «Розвиток стартап-руху України». На захід запрошено представників міської влади, університетів та бізнесу. Місце проведення: приміщення залу ректорату Вінницького національного технічного університету (ГАК ауд. 210).

12-13 вересня 2017 року відбудеться міський інтенсивний майстер-клас «Startup Mastery» – Basic level. Заняття проводитиме Ігор Пеєр, міжнародний фахівець в галузі ведення ІТ-бізнесу, засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator «Be Next IT». Майстер-класи проходитимуть з 15.00 до 19.30 на базі ВНТУ.

До участі у майстер-класах запрошуються ті, хто має ідею для стартапу або прагне отримати базові знання для побудови та розвитку бізнес-проекту.

Щоб потрапити на навчання до Стартап Школи, необхідно заповнити анкету http://bit.ly/2gI16Co . Дедлайн реєстрації: 09 вересня 2017 року.

За результатами анкетування оргкомітет проведе відбір 50 учасників, які навчатимуться безкоштовно завдяки спонсорській підтримці бізнес-середовища Вінниці. Відбір та інформування учасників – до 10 вересня 2017 року.

За підсумками майстер-класу «Startup Mastery» – Basic level команди і проекти, які покажуть позитивний розвиток, будуть запрошені на наступний рівень майстер класів «Startup Mastery» – Bronze level у Києві (на базі КПІ).
Запрошуємо представників преси відвідати першу у 2017 року сесію Днів Інноватики у Стартап Школі  «Sikorsky Challenge» міста Вінниці!

Детальніше на сайті - http://startup.vntu.edu.ua/

Печать PDF