Запрошення на виробничу практику у Запоріжжі для студентів ВНТУ

Можливість роботи за спеціальністю ВНТУ відкриваєься для тих, хто відгукнеться на пропозицію українського потужного виробничого підприємстваКомпанія "Електропривод" в черговий раз запрошує студентів ВНТУ на виробничу практику і роботу.

Вакансії компанії "Електропривод" з м. Запоріжжя  для студентів 1-5 курсів:

• інженер-електромеханік, функціональні обов'язки: виконання операцій з розробки та виготовлення промислових електроприводів - 9 вакансій;
  • технік-електромеханік, функціональні обов'язки: виготовення промилосвих електроприводів - 12 вакансій;
  • менеджер зовнішньоекономічної діяльності, функціональні обов'язки: менеджмент продажів у сегменті "b2b" у східній півкулі - 7 вакансій;
  • інженер-маркетолог, функціональні обов'язки: маркетинг зовнішньоекономічної діяльності, сегмент "b2b", а також менеджмер з ресурсів - 5 і 3 вакансії відповідно.

Є можливість попрактикуватись у мовах: англійській, арабськкій, хінді, урду, іспанській, французькій.

Компанія пропонує гуртожток та харчування.

Щоб стати працівником компанії "Електропривод", необхідно пройти тестування та співбесіду.