EnglishRussianUkrainian

Навчання та стажування для студентів та викладачів ВНТУ у Європі

Навчання та стажування за кордоном для викладчів та студентів, ВНТУ, Фінляндія, Угорщина, 2017Нові можливості відкриваються для працівників ВНТУ та студентів у міжнародних програмах навчання та співпраці у країнах Європи. Цього разу запрошують Фінляндія та Угорщина.

Викладачів, науково-педагогічний склад та студентство ВНТУ запрошують до участі у:
- Міжнародній міждисциплінарній конференції «Сталий розвиток 2030: правова, економічна, соціальна, екологічна та політична складові», що відбудеться у Будапешті - Відні із 15 по 18 жовтня 2017 року. Метою Конференції є консолідація зусиль та інтеграція інтелектуальних ресурсів в процес сталого розвитку і формування соціального та економічного багатства країн.

Більше інформації: див. файл.

- науковому стажуванні «Школа з англійської мови + стажування для освітян» у Фінляндії (проходитиме з 5 по 11 листопада 2017 року) задля опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Більше інформації: див. файл.                                                                                        

Більше програм про навчання та стажування за кордоном: http://www.iiasc.org та https://www.facebook.com/groups/477811548920424/


Print PDF

Back to top
4646980.jpg
menedger.jpg
20635895.jpg
02.jpg

Copyright © Інститут інтеграції навчання з виробництвом 2017