Курси з кібергігієни для студентів від партнерів ВНТУ

Базові правила безпеки в цифровому середовищі знадобляться для студентів та усіх, хто користується комп’ютерами, смартфонами і планшетами.

Компанія CRDF Global запрошує студентів та абітурієнтів на безкоштовні курси з безпечної роботи в мережі.

Реєстраційна форма https://cybereducation.org/mc/index.php/usr/login/registration

Курс складається з 10 тем. Кожна тема містить теоретичний матеріал і практичні вправи. На завершення пропонується пройти тест і отримати сертифікат.

Цей курс дозволить:

• Дізнатися про основні загрози в інформаційному просторі та про те, яку небезпеку вони несуть
  • Проаналізувати наслідки від успішної реалізації атак зловмисників
  • Зрозуміти яка інформація є головною ціллю хакерів і чому її слід захищати
  • Запам’ятати основні рекомендації щодо захисту власних даних, безпечного користування електронними пристроями та інформаційними ресурсами