Дистанційна робота у ІТ-сфері - для студентів ВНТУ

Працює портал, на якому студенти ВНТУ ІТ-cфери можуть підібрати вакансії для дистанційного працевлаштування і практики.

Сайт Reworker.net - новий проект, який спеціалізується на пропозиціях віддаленої роботи від роботодавців України та світу.

Щоб побачити пропозиції роботодавців, необхідно перейти за посиланням https://reworker.net/jobs/?search_keywords=

Знайшовщи оптимальну пропозицію роботи, необхідно натиснути кнопку "Податися", вказати своє ім'я, ел. пошту, додати супровідний лист та, за потреби, прикріпити файл з резюме.