Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Виробнича практика студентів ФМІБ в умовах карантину - очно та заочно

  • Автор: Super User

Виробнича практика ВНТУ, факлультет менеджменту ВНТУ, дистанційна практикаДля студентів факультету менеджменту та інформаційної безпеки ВНТУ підготовлено майже 30 завдань для дистанційного проходження виробничої практики.

1 Практика в ПриватБанку онлайн  

https://practice.privatbank.ua/ 

Мова – українська.

Програма практики передбачає вивчення 10 теоретичних модулів та виконання 5 практичних завдань. Кожен студент під час навчання має провести 5 учбових транзакцій для вивчення різноманітних методів проведення операцій і платежів у сфері банківських послуг.

Програма практичних завдань націлена на покращення засвоєння теоретичної частини.

При виконанні програми студент отримує 100 балів (50 балів за теорію та 50 балів за практику).

За результатами виконання програми практики видається Сертифікат. До кадрового резерву Приватбанку потрапляють студенти, які набрали за підсумками практики не менше, ніж 90 балів. Після успішного завершення практики кожен студент має можливість отримати роботу в Приватбанку.

Більш детальну інформацію можна знайти тут: https://docs.google.com/presentation/d/1qssFScOE8VnSNyvA236Bzdzzik2zVlIQ8GGa40DYAEo/htmlpresent

 

2 Практика в UKRSIBBANK BNP Paribas Group онлайн 

https://ukrsibbank.davintoo.com/ 

Мова – українська.

UKRSIB praktyka online розрахована на студентів, які цікавляться сферою фінансів, вивчають банківську чи страхову справу, хочуть дізнатись, як працює фінансова міжнародна група що є лідером на європейських і світових ринках, є діджитальними і цікавляться діджитальними роботодавцями, хочуть пройти практику дистанційно.

Курс включає наступні блоки:

Розділ 1. Ознайомлення з організаційними засадами банківської сфери і діяльності банку.

Розділ 2. Ознайомлення з послугами банку.

Розділ 3. Знайомство з касовими операціями.

Розділ 4. Правила визначення ознак та обміну банкнот, розмінних та обігових монет національної валюти України.

Розділ 5. Комплаєнс.

Розділ 6. Правильний інтернет банкінг : UKRSIB online (ознайомлення з сервісом, без виконання операцій).

Розділ 7. Професійні напрямки і кар’єра в банку.

Курс є інтерактивним, кожен розділ супроводжується питаннями, включає пізнавальні відео.

Успішне проходження курсу підтведжується сертифікатом.

Як пройти практику:

перейди за посиланням;

заповни форму реєстрації зі свого ПК або смартфону;

ознайомся з матеріалами;

успішно пройди тестові завдання, які складаються з закритих питань;

отримай сертифікат про проходження практики.

3 Курси з кібергігієни від 

CRDF Global     https://cybereducation.org/mc/index.php/usr/login/registration 

Мова – українська. 

Курс складається з 10 тем. Кожна тема містить теоретичний матеріал і практичні вправи. На завершення пропонується пройти тест і отримати сертифікат.

Цей курс дозволить:

Дізнатися про основні загрози в інформаційному просторі та про те, яку небезпеку вони несуть.

Проаналізувати наслідки від успішної реалізації атак зловмисників.

Зрозуміти яка інформація є головною ціллю хакерів і чому її слід захищати.

Запам’ятати основні рекомендації щодо захисту власних даних, безпечного користування електронними пристроями та інформаційними ресурсами.

4 Онлайн-курс IT Manager’s Toolkit 

https://e-5.com.ua/uk/trainings/besplatnyj-onlajn-kurs-it-manager-s-toolkit/ 

Мова – російська.

Онлайн-курс IT Manager’s Toolkit створений для фахівців, які тільки-тільки стали керівниками й шукають допомогу для успішного виконання цієї ролі. У 7 лекціях ми зібрали ключові моменти управління командою, процесами й собою. Буде обговорено, як правильно будувати команди, мотивувати співробітників, делегувати й контролювати виконання, давати зворотний зв’язок. Окрему лекцію виділено на управління ризиками, де надано пару простих методик, які підійдуть навіть починаючим спеціалістам. І звичайно, не змогли пройти повз усіма улюбленого тайм-менеджменту – тут буде обговорено найпопулярніші підходи й лайфхаки, які допоможуть впоратися з валом нових обов’язків і завдань.

Онлайн-курс IT Manager’s Toolkit буде корисний тим, хто:

- хоче будувати вертикальну кар’єру в IT і думує про те, щоб рости в менеджери;

- тільки нещодавно став менеджером \ team lead \ керівником проекту й хоче освоїти ази управління людьми;

- шукає ефективні інструменти роботи з людьми;

- давно працює керівником, але хоче навести порядок у теорії й систематизувати знання.

5 Курс «Створення цінності в креативній економіці» https://www.culturepartnership.eu/ua/publishing/creating-value-in-creative-economy

Мова – англійська, текстовий варіант лекцій – на українській мові.

Всього 6 лекцій = 55 хвилин.

Слухачі курсу дізнаються про основні елементи креативної економіки, що таке «ланцюжок доданої вартості» і чому вона важлива для створення культурного проекту. Лектор курсу — Володимир Воробей, директор Агентства економічного розвитку PPV Knowledge Networks, розповість, як визначити ринок і обрати нішу, скласти профіль клієнта і сформулювати унікальну конкурентну пропозицію.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат, відповівши на питання тесту. Сертифікат надається в електронному вигляді англійською мовою.

6 Курс «Маркетинг»

https://www.culturepartnership.eu/ua/publishing/marketing 

Мова – англійська, текстовий варіант лекцій – на українській мові.

5 лекцій = 15 хвилин

Прослухавши інтенсивний курс Девіда Перріша, ви дізнаєтеся, як досліджувати ринок, працювати з клієнтами та будувати маркетингову стратегію. Наш лектор, спеціаліст із культурних і креативних індустрій, розробив авторські інноваційні методи з об’єднання культурних і бізнес-практик. Ви зможете прослухати 5 лекцій курсу за 20 хвилин. Після короткого тесту ви отримаєте сертифікат Програми ЄС та Східного партнерства «Культура і Креативність».

7 Курс «Стратегічне планування»

https://www.culturepartnership.eu/ua/publishing/strategic-planning-course 

Мова – англійська, текстовий варіант лекцій – на українській мові.

5 лекцій = 30 хвилин

Девід Перріш – фахівець у галузі культурних і креативних індустрій – розповість, як зберегти баланс між творчістю та бізнесом. Розглядаючи реальні кейси та приклади, ви навчитеся аналізувати ринок, переваги та слабкі місця вашої організації, а також дізнаєтеся, як знайти власну нішу. Курс містить п’ять лекцій, які можна прослухати за півгодини. У ньому ви дізнаєтеся про класичні та авторські методики побудови стратегії. Пройшовши короткий тест, ви отримаєте сертифікат.

8 Курс «Написання проектних заявок»

https://www.culturepartnership.eu/ua/publishing/proposal-writing-course 

Мова – англійська, текстовий варіант лекцій – на українській мові.

3 лекції = 20 хвилин

Цей курс із трьох лекцій допоможе менеджерам культури готувати успішні проектні пропозиції, а отже отримувати гроші на реалізацію своїх проектів. Після проходження курсу ви зможете визначати цілі проекту, завдання та очікувані результати, знаходити партнерів і розробляти якісні заявки. Курс проводить Магда Красовська-Іграс, тренер із написання проектних заявок та складання бюджетів із понад 12-річним досвідом. Після короткого тесту ви отримаєте сертифікат.

9 Курс «Комунікації»

https://www.culturepartnership.eu/ua/publishing/communication-course 

Мова – англійська, текстовий варіант лекцій – на українській мові.

Протягом 30 хвилин ви зможете прослухати 5 лекцій курсу, під час яких дізнаєтеся, як ефективно просувати свій проект. Експерт з комунікацій Андрій Кулаков поділиться корисними правилами і порадами щодо роботи з медіа та різними цільовими групами. Ви також дізнаєтеся про основні елементи комунікаційної стратегії, у тому числі, як підібрати відповідні повідомлення та канали для своїх ключових аудиторій. Після закінчення короткого тесту ви отримаєте сертифікат.

10 Курс «Проектний менеджмент в культурі»

https://www.culturepartnership.eu/ua/publishing/project-management 

Мова – англійська, текстовий варіант лекцій – на українській мові.

6 лекцій = 22 хвилини

У партнерстві та співавторстві з командою Сreative Management Camp ми підготували онлайн-курс з проектного менеджменту, який допоможе вам створити свій власний культурний проект. На вас чекають 6 лекцій від менеджерів проектів у сфері культури та креативних індустрій – Ганни Карнаух та Ірини Прокоф’євої. Ви дізнаєтеся, як зрозуміти, що ідея проекту варта реалізації, зможете краще відчувати потреби цільової аудиторії, а також відшукаєте підхід щодо організації команди, разом із якою зможете легко втілити в життя будь-які починання.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат, відповівши на питання тесту. Сертифікат надається в електронному вигляді англійською мовою.

11 Курс «Діджитал-комунікації»

https://www.culturepartnership.eu/ua/publishing/digital-communication 

Мова – англійська, текстовий варіант лекцій – на українській мові. 

3 лекції = 12 хвилин

Із курсу ви дізнаєтеся, як написати та втілити стратегію онлайн-комунікацій у культурному секторі. Лектор — Анастасія Нуржинська, фахівець з комунікацій Програми ЄС та Східного партнерства «Культура і Креативність», вже більше 15 років реалізовує масштабні інформаційні кампанії, орієнтовані на культурні індустрії, імплементацію реформ і соціальні зміни. У своїх лекціях експерт поділиться досвідом ефективного використання соціальних медіа, менеджменту веб-сайтів і розповість, як зробити контент привабливим і корисним для вашого читача.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат, відповівши на питання тесту. Сертифікат надається в електронному вигляді англійською мовою.

12 Курс «Підприємництво. Власна справа в Україні»

https://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/ENTREPR101/2016_T1/about 

Мова – українська.

Розробники курсу впевнені: підприємцем може стати кожен! З цього курсу ви дізнаєтеся найголовніше, що потрібно знати кожному бізнесмену-початківцю!

Підприємницька ініціатива – невидимий і надпотужний чинник розвитку. Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу? Переконані, цей курс надасть вам не лише знання, але й сили і натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе.

Часто людей стримують такі внутрішні чинники: «в нашій країні це складно», «я не розуміюся на цьому», «в мене немає стартового капіталу». Але часто для того, щоб наважитися почати власну справу, потрібно лише отримати певну сукупність практичних знань і надихнутися досвідом тих, хто вже успішно створив власний бізнес. Саме для цього створили цей курс! З нього ви дізнаєтеся найголовніше, що потрібно знати кожному бізнесмену-початківцю.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат.

13 Курс «Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності»

https://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/MARKETING101/2015_T2/about 

Мова – українська.

Навчіться розробляти та продавати Пропозицію Цінності як для клієнта, так і для окремого сегмента ринку!

Курс познайомить Вас з рішеннями Теорії обмежень у галузі маркетингу та продажів, які відповідають за розробку і продаж Пропозиції цінності. Ми впевнені, що ці інноваційні підходи перевернуть Ваше уявлення не тільки про роль функцій маркетингу та продажів у компанії, але й про бізнес в цілому. Запропоновані в цьому курсі підходи допоможуть Вам створювати власний блакитний океан і виходити з жорстокої цінової конкуренції. В основу курсу покладено розробки з маркетингу і продажів доктора Е. Голдратта, Елі Шрагенхайма, Рамі Голдратта, Джона Томпсона, а також - багатьох інших ТОС-експертів світового рівня. Автор курсу подає концепти Теорії обмежень в практичному осмисленні й інтерпретації Apple Consulting®. Деякі додаткові (не ТОС) інструменти, які автор курсу вважає компліментарними і такими, що дійсно працюють на практиці, також будуть згадані в процесі навчання.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат.

14 Курс “Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом“

https://courses.prometheus.org.ua/courses/NaUKMA/TC101/2015_T1/about 

Мова – українська.

Дізнайтеся більше про теорію обмежень –  потужну методологію менеджменту. Знайдіть та виправте те, що заважає вашій компанії в досягненні найвищої ефективності!

В рамках цього курсу вами буде освоєний фундаментальний інструмент Процесів мислення - «діаграма конфлікту» (або «грозова хмара»). Даний інструмент дозволить вам отримати сильну технологію вирішення будь-яких дилем, з якими ви щодня зустрічаєтеся як у бізнесі, так і в особистому житті.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат.

15 Курс “Фінансовий менеджмент“

https://courses.prometheus.org.ua/courses/NAUKMA/101/2014_T2/about 

Мова – українська.

Чому одні підприємства стають фінансово успішними, а інші – ні? Якими є загальні принципи управління фінансами, які визначають успіх? Що треба врахувати, маючи бізнес-ідею?

Про це йтиметься в курсі "Фінансовий менеджмент" викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенка. Трохи історії, трохи теорії та багато посилань на актуальну українську дійсність. Чи треба буде докладати зусилля? Так, безумовно! Людство займається фінансами не так вже й довго, тому ми не маємо спеціального відділу мозку, який би відповідав за фінансові розрахунки. Саме тому часто люди помиляються, адже фінанси – це сфера ризику й непевності.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат.

16 Курс “Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні“

https://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/LAW102/2016_T1/about 

Мова – українська.

Від реєстрації бізнесу до укладання договорів: цей курс є квінтесенцією знань, необхідних для будь-кого, хто вестиме підприємницьку діяльність.

Метою цього курсу є сформувати у слухачів розуміння, що усі юридичні формальності та вимоги не повинні відлякувати від започаткування власної справи, а є лише певними «правилами гри» для підприємців, знання яких значно полегшить задачу вирости із початківця в акулу бізнесу.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат.

17 Курс «Соціальне підприємництво»

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:WNISEF+SE101+2017_T4/about 

Мова – українська.

Головною метою курсу “Соціальне підприємництво” є отримання учасниками сукупності знань та вмінь, необхідних для ефективного запуску власного соціального бізнесу чи участі у соціальних проектах.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат.

18 Курс «Англійська для кар'єрного зростання»

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:AH+Eng_CD101+2020_T1/about 

Курс надається англійською мовою. Оригінал курсу розміщений на платформі Coursera.

Цей курс університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови та розрахований на неносіїв англійської мови, які зацікавлені у покращені кар’єри на світовому ринку праці. Під час опанування курсу ви довідаєтесь про особливості пошуку роботи, подання заявок на посаду та проходження співбесід до компаній Сполучених Штатів та світу. Для кращого розуміння ми будемо використовувати порівняння, пошук схожих та відмінних елементів під час тих самих процесів у вашій країні та у Сполучених Штатах.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат.

19 Курс «Англійська для бізнесу та підприємництва»

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:AH+ENG_B101+2020_T1/about 

Курс надається англійською мовою. Оригінал курсу розміщений на платформі Coursera.

Цей курс Університету Пенсильванії створений за підтримки Державного бюро департаменту освіти та культурних зв’язків Сполучених Штатів Америки та Офісу програм вивчення англійської мови та розрахований на неносіїв англійської мови, які хочуть дізнатись про бізнес та міжнародну економіку.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат.

20 Курс «Бухгалтерський облік для початківців»

https://courses.prometheus.org.ua/courses/EY/ACC102/2017_T1/about 

Мова – українська.

Якщо ви хочете сформувати своє власне бачення фінансової складової підприємства, зрозуміти необхідні для економічної діяльності бізнес-процеси, розширити знання з бухгалтерського обліку та на практиці скласти фінансову звітність, яка є основою для прийняття рішень менеджментом, – обов’язково прослухайте наш курс. Ви отримаєте можливість пройти весь процес від створення уявної виробничої компанії до випуску її першої фінансової звітності. Через практику ви засвоїте теорію бухгалтерського обліку й навчитесь розуміти фінансову звітність.

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат.

21 Курс «СМС – Система Менеджменту Ситуацій»

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:AC+SMS101+2018_T2/about 

Мова – українська.

«СМС – Система Менеджменту Ситуацій» – унікальний курс, який увібрав найсучасніші світові досягнення у системі прийняття рішень. Цей курс пропонує слухачам конкретний метод прийняття надефективних рішень. Курс розроблений компанією Apple Consulting® спеціально для «Prometheus» та заснований на досвіді у застосуванні цього методу в професійній діяльності та особистому житті членів команди та клієнтів (власників або топ-менеджерів).

Після проходження курсу ви зможете отримати сертифікат.

22 Курс «Соціальне підприємництво: дизайн-мислення та невизначеність»

https://vumonline.ua/course/social-entrepreneurship/ 

Мова – українська.

Цей курс дозволяє не тільки дізнатись про концепцію соціального підприємництва та механізми його роботи, але і отримати практичні навички щодо реалізації власного соціального бізнесу. В цьому нам допоможе методологія дизайн-мислення, що передбачає розвиток творчої енергії в лімітованих часових умовах. Головне завдання дизайн-мислення — зрозуміти те, чого хочуть люди та дати їм це, використовуючи проникливість, спостережлевість та емпатію. На реальних українських прикладах курс проведе вас через всі етапи дизайн-мислення та дозволить розібратися з тим, як саме застосовувати дану методологію для створення власного соціального підприємства.

23 Курс «Принципи соціальної ринкової економіки»

https://vumonline.ua/course/principles-of-social-market-economy/ 

Мова – українська. 

Пропонуємо у цьому курсі розглянути приклад країни, яка за кілька десятиліть змогла піднятися з руїн другої світової війни та побудувати одну з найуспішніших економік світу. Історія післявоєнної Німеччини - це потужне джерело ідей і успішного досвіду, які безумовно варті вашої уваги. Тут є чого повчитись.

Ми проаналізуємо, як Німеччині вдалося:

втілити дієву взаємодію держави, бізнесу, суспільства та міжнародного товариства і знайти компроміс у балансі цих сил;

створити унікальну модель соціальної ринкової економіки, яка базується на стимулюванні вільної конкуренції та забезпеченні високих соціальних гарантій.

Чому цей курс є важливим для України? По-перше, аналіз успішного досвіду реформ в різних країнах підтверджує – економіка має свої закони, ігнорування яких призводить до негативних соціальних  та економічних наслідків. По-друге, з історичної точки зору Україна має власний досвід у побудові елементів соціально орієнтованої економіки.

24 Курс «Цифрова безпека та комунікація в онлайні»

https://vumonline.ua/course/digital-security-and-communication-online/ 

Мова – українська.

Навички активного спілкування через соціальні мережі сьогодні потрібні кожному. Facebook, Twitter, YouTube та інші мережі вже давно вийшли за рамки особистого спілкування, і є потужними комунікаційними платформами, які допомагають як побудувати власний бренд, так і бути віртуальним представництвом для державних, бізнесових, громадських організацій. Але при цьому варто не забувати про цифрову безпеку та вміло користуватися пристроями, які ви застосовуєте у такій комунікації.

У нашому курсі ми об’єднали два напрями: спілкування в онлайні та цифрову безпеку, аби ви могли навчитися ефективно комунікувати і водночас не ризикувати особистими даними.

25 Курс «Інформаційна безпека у цифровому світі»

https://vumonline.ua/course/information-security/ 

Мова – російська.

Цей курс надасть вам можливість зрозуміти, як саме і чому вас можливо атакувати. Ви дізнаєтесь про ті кроки, яких необхідно вжити для підвищення рівня вашої інформаційної безпеки, що дозволить вам скласти дієву програму захисту ваших інформаційних ресурсів.

Цей курс складається з 12ти ключових модулів, які охоплюють основні положення інформаційної безпеки, і буде корисним для всіх, хто хотів би підвищити рівень своєї обізнаності з небезпеками використання цифрових технологій в сучасному світі. До курсу також включені три тематичних тести для самоперевірки засвоєння навчального матеріалу.

26 Курс «Управління проектами»

https://vumonline.ua/course/project-management/ 

Мова – українська.

У чому полягає стратегічна роль проектів в управлінні компанією. Яке значення майстерності управління проектами для збільшення конкурентоспроможності компанії.

Яке значення мають документи проекту – резюме, картки і журнал ризиків.

Як планувати проект – розбиття на етапи і роботи, встановлення взаємозв'язків між роботами, оцінка тривалості робіт, необхідних для виконання ресурсів та їх вартості.

Яку роль в проекті відіграють керівник проекту та його спонсор.

Як управляти виконанням проекту для зменшення негативного впливу факторів “Мерфі”

27 Курс «Фінансове обгрунтування управлінських рішень»

https://vumonline.ua/course/financing-rationale/ 

Мова – українська.

Цей дистанційний курс призначений для управлінців, котрі бажають поглибити свої вміння та отримати навики швидкого аналізу фінансової інформації та прийняття рішення на її основі. Учасники навчаться ухвалювати рішення щодо випуску нових продуктів, та припинення продажу існуючих, обчислювати оптимальний момент та доцільність заміни обладнання, інші операційні рішення. Оскільки в процесі здійснення управлінської діяльності менеджерам доводиться приймати операційні рішення, то зацікавленими в цьому курсі є перш за все ті, хто хоче вміти приймати такі рішення швидко на основі аналізу наявної фінансової інформації.

Фінансовий матеріал подається максимально легко й доступно для розуміння не фінансистів за допомогою відео та презентацій. 

28 Курс «Побудова кар’єри»

https://vumonline.ua/course/career-building/ 

Мова – українська.

Цей курс про те, як будувати власну кар’єру. На жаль, наша освітня система навчає дітей величезній масі речей, які їм ніколи не знадобляться, і які більшість з них забуває вже на виході зі школи або ВНЗ. Але в жодній школі немає курсу про те, як будувати відносини із власним начальником, чи що робити у випадку, якщо вас звільнили – тобто речам, що знадобляться практично всім.

29 Курс «З місця в кар’єру»

https://ican.ed-era.com/ 

Мова – українська.

Вісім досвідчених спікерок підготували дієві та перевірені власним досвідом поради, які стануть твоїм інструментарієм для втілення кар'єрних мрій.

Пройти наш курс так само легко, як порахувати до 8: курс безкоштовний та доступний для перегляду без реєстрації; перед тобою 8 відео від 8 успішних жінок тривалістю до 8 хвилин; переглядай відео у будь-якій послідовності, кожна лекція — окремий навчальний матеріал; після перегляду кожного відео пройди тест на декілька запитань, щоб перевірити себе; після проходження курсу пройди загальний тест та отримай сертифікат про успішне завершення навчання; під кожним відео ти знайдеш необхідні посилання та важливу інформацію для закріплення знань; повертайся до курсу та проходь улюблені лекції стільки разів, скільки забажаєш.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна