Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Фахове стажування у Німеччині у 2021 році (стипендіальна програма)

  • Автор: Super User

Профільне стажування у Німеччині у 2021Розпочався конкурс на участь у стипендіальній програмі для проходження фахового стажування у Німеччині.

Програма: Стипендіальна програма німецької економіки для України від "Internship Programme of German Business for Ukraine". Профільне стажування у Німеччині у 2021 році.

Стипендіальна програма пропонує активним і мотивованим студентам старших курсів унікальну можливість - пройти профільне (!) стажування на провідних підприємствах Німеччини. Серед них є як відомі світові компанії, що представляють ключові галузі економіки (Bosch, Siemens, Bombardier, Volkswagen, SAP, PwC, Commerzbank, Metro, Kaufland, Deutsche Bahn, John Deer, Allianz, Hannover Rück, Roland Berger), так і маловідомі широкому загалу представники малого та середнього бізнесу. Також є серед учасників деякі дослідницькі інститути та фонди (Konrad-Adenauer-Stiftung, IAMO, IAK Agrar Consulting, Frauenhofer Institut für Energie-wirtschaft), що надають місця аспірантам і студентам, які пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю. 

Цільова група:

▪ студенти 3–5 курсів (вищі семестри – щонайменше

2 повних роки навчання,

або ті, які закінчують другий курс у цьому році);

▪ випускники та аспіранти (до 30 років).

Напрями навчання:

мехатроніка, машинобудування, комп’ютерна інже- нерія, електроніка та електротехніка, транспорт і ло- гістика, енергетика, сільське господарство, цивільне та промислове будівництво, фінанси, математика, страхування, банківська справа, комп’ютерні науки та інформаційні технології, хімія, біологія, політоло- гія, германістика, медіа та журналістика тощо. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою. Наявність мовного сертифіката не є необхід- ною умовою для участі. Перший практичний досвід та активна громадянська позиція будуть додатковими перевагами.

Заявка подається онлайн з 01.05 до 15.06.2020 і складається з таких документів:

1) резюме (анкету для заповнення необхідно завантажити на сторінці програми);

2) скан копії залікової книжки з (власним) перекладом (завіряти не обов’язково);

3) виписка із залікової книжки, завірена у деканаті (overview of grades, transcript of records), у разі якщо тебе запросили на співбесіду;

4) випускникам необхідно додати копію диплому з оцінками на англійській мові;

5) інші документи подаються за наявності (рекомендаційні листи, сертифікати, професійні дипломи, довідки про участь у міжнародних проектах, громадській діяльності тощо).

Більш детальна інформація на сторінці програми:

http://stipendienprogramm-ukraine.de 

Всі документи подаються англійською або німецькою мовою виключно в електронному вигляді і надсилаються PDF-файлом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Скачати: буклет з інформацією українською мовою, постер.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 646 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна