Фахове стажування у Німеччині у 2021 році (стипендіальна програма)

Профільне стажування у Німеччині у 2021Розпочався конкурс на участь у стипендіальній програмі для проходження фахового стажування у Німеччині.

Програма: Стипендіальна програма німецької економіки для України від "Internship Programme of German Business for Ukraine". Профільне стажування у Німеччині у 2021 році.

Стипендіальна програма пропонує активним і мотивованим студентам старших курсів унікальну можливість - пройти профільне (!) стажування на провідних підприємствах Німеччини. Серед них є як відомі світові компанії, що представляють ключові галузі економіки (Bosch, Siemens, Bombardier, Volkswagen, SAP, PwC, Commerzbank, Metro, Kaufland, Deutsche Bahn, John Deer, Allianz, Hannover Rück, Roland Berger), так і маловідомі широкому загалу представники малого та середнього бізнесу. Також є серед учасників деякі дослідницькі інститути та фонди (Konrad-Adenauer-Stiftung, IAMO, IAK Agrar Consulting, Frauenhofer Institut für Energie-wirtschaft), що надають місця аспірантам і студентам, які пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю.

Цільова група:

▪ студенти 3–5 курсів (вищі семестри – щонайменше

2 повних роки навчання,

або ті, які закінчують другий курс у цьому році);

▪ випускники та аспіранти (до 30 років).

Напрями навчання:

мехатроніка, машинобудування, комп’ютерна інже- нерія, електроніка та електротехніка, транспорт і ло- гістика, енергетика, сільське господарство, цивільне та промислове будівництво, фінанси, математика, страхування, банківська справа, комп’ютерні науки та інформаційні технології, хімія, біологія, політоло- гія, германістика, медіа та журналістика тощо. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою. Наявність мовного сертифіката не є необхід- ною умовою для участі. Перший практичний досвід та активна громадянська позиція будуть додатковими перевагами.

Заявка подається онлайн з 01.05 до 15.06.2020 і складається з таких документів:

1) резюме (анкету для заповнення необхідно завантажити на сторінці програми);

2) скан копії залікової книжки з (власним) перекладом (завіряти не обов’язково);

3) виписка із залікової книжки, завірена у деканаті (overview of grades, transcript of records), у разі якщо тебе запросили на співбесіду;

4) випускникам необхідно додати копію диплому з оцінками на англійській мові;

5) інші документи подаються за наявності (рекомендаційні листи, сертифікати, професійні дипломи, довідки про участь у міжнародних проектах, громадській діяльності тощо).

Більш детальна інформація на сторінці програми:

Всі документи подаються англійською або німецькою мовою виключно в електронному вигляді і надсилаються PDF-файлом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Скачати: буклет з інформацією українською мовою, постер.