Для студентів-екологів ВНТУ - цікава пропозиція стажування у Німеччині

Міжнародна стипендіальна програма Deutsche Bundesstiftung Umwelt розшукує учасників від ВНТУМіжнародна стипендіальна програма Deutsche Bundesstiftung Umwelt розшукує учасників від ВНТУ.

Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU), що базується в Оснабрюку, підтримує стипендіальну програму для 19 країн (Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Калінінградська область, Румунія, Словацька Республіка, Чехія, Україна, Угорщина, Словенія, Хорватія, Боснія -Герцеговина, Сербія, Албанія, Косово, Македонія та Чорногорія) у Центральній та Східній Європі.

Мета програми - дати можливість випускникам університету здобути подальшу професійну кваліфікацію для вирішення завдань із охорони навколишнього середовища та охорони природи у своїх країнах.

Стипендія триває від шести до дванадцяти місяців і включає інтенсивний курс німецької мови, який триває кілька тижнів. Приймаючими установами Німеччини можуть бути університети, науково-дослідні інститути, університети прикладних наук, університети, компанії чи асоціації.

Вимоги до заявки та умови стипендії можна знайти на сторінці https://www.dbu.de/stipendien_international

З 2017 року ДБУ підтримує також молодих випускників університетів та випускників з України. Поки призначено 21 стипендію.

Кінцевий термін подачі заявок - щорічно завжди 5 березня та 5 вересня.

Докладна інформація: буклет англійською мовою, буклет німецькою мовою.