Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Для студентів-екологів ВНТУ - цікава пропозиція стажування у Німеччині

  • Автор: Super User

Міжнародна стипендіальна програма Deutsche Bundesstiftung Umwelt розшукує учасників від ВНТУМіжнародна стипендіальна програма Deutsche Bundesstiftung Umwelt розшукує учасників від ВНТУ.

Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU), що базується в Оснабрюку, підтримує стипендіальну програму для 19 країн (Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Калінінградська область, Румунія, Словацька Республіка, Чехія, Україна, Угорщина, Словенія, Хорватія, Боснія -Герцеговина, Сербія, Албанія, Косово, Македонія та Чорногорія) у Центральній та Східній Європі.

Мета програми - дати можливість випускникам університету здобути подальшу професійну кваліфікацію для вирішення завдань із охорони навколишнього середовища та охорони природи у своїх країнах.

Стипендія триває від шести до дванадцяти місяців і включає інтенсивний курс німецької мови, який триває кілька тижнів. Приймаючими установами Німеччини можуть бути університети, науково-дослідні інститути, університети прикладних наук, університети, компанії чи асоціації.

Вимоги до заявки та умови стипендії можна знайти на сторінці https://www.dbu.de/stipendien_international   

З 2017 року ДБУ підтримує також молодих випускників університетів та випускників з України. Поки призначено 21 стипендію. 

Кінцевий термін подачі заявок - щорічно завжди 5 березня та 5 вересня.

Докладна інформація: буклет англійською мовою, буклет німецькою мовою.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна