Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Як виглядають сертифікати про закінчення дистанційних курсів?

  • Автор: Super User

дистанційні курси, сертифікатЩо бачитимуть роботодавці, яким студенти ВНТУ показуватимуть сертифікати, отримані на дистанційних курсах, які вони закінчили впродовж навчання?

Закінчення дистанційних курсів дає можливість молодому фахівцю показати роботодавцю свою проактивну життєву позицію, здатність до самодисципліни та самонавчання, а головне - новітні знання, якими з ним поділились професори престижних закоронних, в основному, англомовних, вищих навчальних закладів.

Зокрема, закінчивши курси на порталі Coursera, можна отримати  сертифікат, зовнішній вигляд якого зображено нижче.

дистанційні курси, сертифікат дистанційні курси, сертифікат

Документ зберігається у особистому кабінеті на порталі, також він доступний для скачування. На сертифікаті вказано прізвище та ім'я успішного завершувача курсу. Найважливіше - вказується, який саме престижний світовий університет підготував матеріали, адже це є гарантією того, що отримані знання актуальні й сучасні у обраній галузі.

Отримати більше інформації про те, як безкоштовно навчатись і отримати сертифікат на порталі Coursera Campus for ВНТУ, можна за посиланням.

Сертифікат про проходження курсів з кібергігієни від партнера ВНТУ - компанії CRDF Global - вигладає інакше:

дистанційні курси, сертифікат

У сертифікаті вказано кількість годин, витрачених на освоєння матеріалу, інформацію про різні види навчальних матеріалів, а також дату завершення.

Більше інформації про курси з кібергігієни можна отримати за посиланням. 

Кожен портал дистанційного навчання пропонує свої сертифікати, з прикладами яких можна ознайомитись на відповідних сайтах: https://prometheus.org.ua/  , http://udemy.com  , https://www.edx.org/ та багатьох інших.

 

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна