Вебінари-знайомства з фахівцями - для студентів ВНТУ, які проходять виробничу практику. Випуск №1

Дистанційна виробнича практика, презентації роботодавців ВНТУ18 травня 2020 р. розпочалась серія онлайн-зустрічей, на яких студенти ВНТУ спілкуються з фахівцями з підприємств Вінниці.

Зі студентами зустрілась компанія Exadel - міжнародна IT-компанія, що займається розробкою програмного забезпечення і IT-консалтингом, та має офіси у Вінниці, Одесі, Львові, Києві та інших містах. Представник компанії розповів про сфери та проекти, якими займається Exadel, про можливості стажування для молоді та етапи розвитку кар'єри.

Презентація роботодавця ВНТУ курси Exadel

18 травня 2020 р. Ілона Богач, викладачка ВНТУ з більш ніж 15-річним досвідом роботи з персоналом у ІТ-компаніях, пояснила студентам, як написати резюме так, щоб на них звернули увагу потенційні роботодавці. Зокрема, що варто, а що не варто вказувати у цьому документі, чи при прийомі на роботі вивчаються повідомлення у соц. мережах, який зміст  стресових співбесід тощо.

ВНТУ консультація з написання резюме

21 травня 2020 р. відбулась зустріч з Віталієм Барчуком, засновником компанії Barchuk, яка займається електромонтажними та проектними роботами, електровимірюванням, оформленням документація. Він розповів про те, що потрібно знати енергетикам для успішного працевлаштування, з якими програмами слід уміти працювати, у якому напрямі розвиватиметься енергетична галузь та багато іншого. Відео-запис зустрічі можна подивитись за посиланням   https://drive.google.com/file/d/11gcoiVWPA3sWfs-t54JLkXJ5UzN9bqM2/view?usp=sharing

Презентація роботодавця ВНТУ Віталій Барчук, Barchuk

Зустрічі з фахівцями триватимуть і далі ...