Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Вебінари-знайомства з фахівцями - для студентів ВНТУ, які проходять виробничу практику. Випуск №1

  • Автор: Super User

Дистанційна виробнича практика, презентації роботодавців ВНТУ18 травня 2020 р. розпочалась серія онлайн-зустрічей, на яких студенти ВНТУ спілкуються з фахівцями з підприємств Вінниці.

Зі студентами зустрілась компанія Exadel - міжнародна IT-компанія, що займається розробкою програмного забезпечення і IT-консалтингом, та має офіси у Вінниці, Одесі, Львові, Києві та інших містах. Представник компанії розповів про сфери та проекти, якими займається Exadel, про можливості стажування для молоді та етапи розвитку кар'єри.

Презентація роботодавця ВНТУ курси Exadel

18 травня 2020 р. Ілона Богач, викладачка ВНТУ з більш ніж 15-річним досвідом роботи з персоналом у ІТ-компаніях, пояснила студентам, як написати резюме так, щоб на них звернули увагу потенційні роботодавці. Зокрема, що варто, а що не варто вказувати у цьому документі, чи при прийомі на роботі вивчаються повідомлення у соц. мережах, який зміст  стресових співбесід тощо.

 ВНТУ консультація з написання резюме

21 травня 2020 р. відбулась зустріч з Віталієм Барчуком, засновником компанії Barchuk, яка займається електромонтажними та проектними роботами, електровимірюванням, оформленням документація. Він розповів про те, що потрібно знати енергетикам для успішного працевлаштування, з якими програмами слід уміти працювати, у якому напрямі розвиватиметься енергетична галузь та багато іншого. Відео-запис зустрічі можна подивитись за посиланням   https://drive.google.com/file/d/11gcoiVWPA3sWfs-t54JLkXJ5UzN9bqM2/view?usp=sharing 

Презентація роботодавця ВНТУ Віталій Барчук, Barchuk

Зустрічі з фахівцями триватимуть і далі ...

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна