Як розвивати технології та стартапи в нових після-COVID умовах

Форум Індустрії 4.0 Next Normality: Let’s prepareТриває реєстрація на всеукраїнський форум Індустрії 4.0 Next Normality: Let’s prepare.

З 25 по 29 травня e режимі щоденних онлайн дискусій в Україні пройде форум Індустрії 4.0 Next Normality: Let’s prepare.

На форумі виступлять більше 20 провідних експертів української Індустрії 4.0 зі всіх категорій – замовників, інтеграторів, розробників, науковців, університетів та агенцій з розвитку. Серед них – Інтерпайп, Метінвест, IT-Enterprise, Infocom Ltd, Прогрестех-Україна, SoftElegance, Агенція Європейських Інновацій та багато інших. Будуть також іноземні партнери. Тематика форуму розбита по дням – від висвітлення глобальних змін в світі та відповідних викликів для України, - й до більше специфічних тематик розвитку технологій, екосистем, кластерів, експорту та інтернаціоналізації в сфері Індустрії 4.0.

Мета форуму – зафіксувати новий порядок денний в цій сфері в Україні, - згідно новим викликам, який приніс нам COVID-19.

Окреме завдання форуму – консолідація та нетворкинг стейкхоледрів Індустрії 4.0 – адже від початку карантину було відмінено близько 10 запланованих АППАУ заходів в цій сфері.

При реєстрації на форум орг. внесок складає 300 гривень (на всі 5 днів), кошти йдуть на розвиток руху Індустрії 4.0 в Україні.

Учасникам також надається доступ до спеціалізованих веб-сторінк, на яких зібрано кращий експертний контент по зазначеним темам.

Переглянути деталі, програму та зареєструватись https://appau.org.ua/event/

Форум Індустрії 4.0 Next Normality: Let’s prepare

На сайті один гість та відсутні користувачі