Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Вебінари-знайомства з фахівцями - для студентів ВНТУ, які проходять виробничу практику. Випуск №2

  • Автор: Super User

Дистанційна виробнича практика, презентації роботодавців ВНТУВипуск №2 новин про серію онлайн-зустрічей, на яких студенти ВНТУ, а також викладачі та тауковці, спілкуються з фахівцями з підприємств Вінниці.

15 травня 2020 р. відбулась презентація EPAM University Program від керівника RD Lab Head EPAM у Вінниці, к. т. н., доцента кафедри КСУ Олега Ковалюка. Спікер розповів студентам про можливість подання на їхні курси, особливості потрапляння на них, про їхню структуру та напрямки, організацію і проведення курсів та багато інших цікавих деталей про компанію та можливість потрапляння до неї. Основною мовою для програміста-початківця (джуніора) в їхній компанії являється – Англійська! Без проходження тестування на мінмально-допустимий рівень потрапити в компанії не можливо.

Загалом слід відзначити, що між компанією EPAM та ВНТУ укладено договір про співпрацю ще 2017 році. І він має постійне змістовне наповнення, яке полягає у співпраці як для практичного розвитку студентів, так і підтримки у форматі надання університету різноманітної техніки, обладнання та меблів.

 ВНТУ курси EPAM

20 травня 2020 р. відбулась презентація компанії Genesis, яку провела Євгенія Касакова, Employer Brand Specialist. Genesis - продуктової ІТ-компанії, в якій лише 30 % фахівців є інженерами (програмістами, тестувальниками, бізнес аналітиками тощо), а 70% співпробітників команди займається продажем, сервісною підтримкою тощо, що суттєво відрізняє її від інших компаній. З цією компанією університет розпочав більш тісну співпрацю задля спільного розвитку та взаємовигідних результатів. 

Корисні посилання Genesis для студентів:
Genesis сhat-bot: https://bit.ly/3arTWIG 
Вакансії Genesis: https://bit.ly/3g332zX 
Реєстрація для отримання інформації про нові можливості: https://bit.ly/2yhR9F4  

Презентація роботодавця ВНТУ

21 травня 2020 року відбувся WorkShop  з Максимом Плахотнюком СЕО ATLANT 3D Nanosystems. Максим Плахотнюк, засновник та СЕО стартапа ATLANT 3D Nanosystems. Він заснував компанію в Данії після захисту докторської дисертації з метою створення нової технології для 3Д друку мікрочіпів. Команда отримала фінансову підтримку проекту за рахунок грантів від Данського, Польського урядів і Європейського Союзу. Загальна сума інвестицій більше 4 млн. євро. Максим Плахотнюк захистив докторську дисертацію в Данському Технічному Університеті за напрямком нанотехнологій та фотовольтаічні системи у 2018 році, отримав магістра наук з електроніки і комп’ютерних систем в Університеті Іллінойсу в США за стипендією ім. Фулбрайта в 2013 рокі, а базову освіту отримав ступень магістра наук з мікроелектроніки у Вінницькому Національному Технічному Університеті в 2007 році. Максим заснував власний бізнес будучи в Україні, але продовжив навчання після чого заснував стартап в університеті, в якому він здобув перші інвестиції та досвід пошуку рішень для складних завдань обмеженому часі з конкретними результатами. Проте іде не була занадто складною і технологічною, то після успішного звітування команда вирішили не продовжувати проект.

Ідея нового проекту мала мене лякати, - зазначив Максим. Тому він згенерував ідею, яку навіть не уявляв як можливо реалізувати і тому робота закипіла знов. Йому вдалось створити нову міжнародну команду інженерів для нового високотехнологічного проекту в галузі нанотехнологій. Завдячуючи його наполегливій роботі стартап пройшов фази динамічного зростання та поступового залучення інвестицій. Останній отримані кошти – 3 мільони євро в рамках однієї з програм Європейського союзу. Багато цікавого і корисного розповів Максим учасникам ворк шопу та відкрито поділився неймовірним досвідом власних рецептів для професійного становлення, заснуванні та розвитку власного стартапу та й в цілому щодо життєвих принципів і сімейного щастя. Детально відповів на питання учасників та розказав про власне бачення в напрямку інноваційного розвитку в Україні та світі, зокрема щодо планів їхнього стартапу полегшити роботу на космічних станціях та в цілому для всіх освітніх установ та інженерів.

Презентація роботодавця ВНТУ

Зустрічі з фахівцями триватимуть і далі ...

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна