EnglishRussianUkrainian

Програмa для навчання студентів ВНТУ у Республіці Корея

Навчання у Кореї для студентів ВНТУ, 2017, стипендіальна програмаРеспубліка Корея презентувала в Україні один з найбільших корейських наукових закладів країни KAIST - Korea Advanced Institute of Science and Technology. Університет запрошує студентів старших курсів ВНТУ для навчання та проведення наукових досліджень.

KAIST запрошує на навчання студентів старших курсів ВНТУ у будь-якому з 6 власних коледжів та 8 науково-дослідних інститутів.

Напрями навчання та досліджень: дослідження в галузі робототехніки (HUBO Lab), боротьби з раковими пухлинами та метастазами (Department of Biological Science) створення альтернативного виду палива (низка інститутів при KAIST).

Умови навчання: безкоштовне навчання для іноземних студентів, покриття витрат на проживання, оплату перельоту з іноземної країни до РК та у зворотному напрямку, безкоштовні курси з вивчення корейської мови, медичну страховку, стипендію.

Допомогу в оформленні документів надаватиме Посольство України у Республіці Корея.

Більше інформації та реєстраційні документи: файл 1, файл 2, файл 3, файл 4, файл 5.

Довідка: KAIST створений у 1971 році як перша вища школа країни, що спеціалізується у галузі природничо-наукової та інженерної освіти і наукових досліджень. Навчальний заклад отримує збіїьшену державну фінансову підтримку, що дозволяє залучати викладачів, які отримали освіту у найкращих наукових закладах світу.
За останні десятиліття KAIST перетворився у глобальний дослідницький центр. Мого співробітники, у співпраці зі світовими академічним закладами, займаються дослідженнями, які визнаються науковою спільнотою.
KAIST розташований у науково-дослідницькому центрі в м. Теджон (150 км. від Сеулу), де розміщені більше 50 державних та приватних науково-дослідницьких інститутів, університетів, високотехнологічних та венчурних компаній.
KAIST входить до сотні найкращих навчальних та наукових закладів світу.

Сайт університету KAIST: http://www.kaist.edu/html/en/index.html

Друк PDF