Програма стажування у компанії CRH Ukraine

Стажування для студентів та випускників ВНТУ, CRH UkraineСтудентів старших курсів та випускників ВНТУ запрошує на стажування потужна українська компанія.

Компанія CRH приділяє велику увагу розвитку та підтримці студентів та молодих спеціалістів. З цією метою з 2015 році в СіАрЕйч Україна було запроваджено Програму Стажування.

Компанія запрошує долучитись до команди стажерів:

• інженерів-технологів,
  • інженерів-механіків,
  • інженерів-електриків,
  • інженерів-електронщиків,
  • інженерів з охорони праці

Стажування є оплачуваним і триває 1 рік, за який учасники програми знайомляться з усіма бізнес-процесами, співпрацюючи з європейською командою спеціалістів в рамках реального виробничого процесу.

Програма відбувається на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу АТ «Подільський Цемент» (м. Кам’янець-Подільський). Для аплікантів з інших міст компанія оплачує житло.

Вимоги до претенентів на стажування:

• Профільна вища освіта (студент останнього курсу або випускник);
  • Знання або бажання вивчати англійську мову;
  • Мобільність в межах України і не тільки;
  • Прагнення до розвитку та здатність швидко навчатись;
  • Командний гравець і орієнтованість на результат;
  • Наполегливість та захопленість своєю професією.

Детальніше про Програму: http://www.crhukraine.com/career/students_and_graduates/probation

Інформація пр стажування у буклеті - див. файл.

Подати заявку: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=1THOw_Nh406IxC8V9brp9flhV1kBdiFCk2L89JOgWW1UODhPQkhVQVlSMjY2SEZNRDhETkxUOVUyMC4u

На сайті один гість та відсутні користувачі