Вакансія Trainee/Junior Embedded-C engineer у Вінниці

Вакансія Trainee/Junior Embedded-C engineer Onseo для студентів ІТ-спеціальностей ВНТУКомпанія Onseo пропонує вакансію для студентів ІТ-спеціальностей ВНТУ.

Вакансія у компанії Onseo: Trainee/Junior Embedded-C engineer

ONSEO - це простір, в якому нові проекти, можливості та продукти народжуються на основі різноманітного досвіду, знань та спілкування.

Опис вакансії

В даний час ми шукаємо Trainee/Junior розробника, який бажав би розвиватися в напрямку Embedded. Embedded розробка буде включати: роботу з залізом, написання коду, налаштування, тестування, вивчення технічної документації тощо.

Вимоги:

• Знання C/С++
  • Знання Linux
  • Базові знання алгоритмиів та структур даних
  • Технічна освіта технічного університету - обов'язкова (перевага надається факультетам ФІТКІ, ФАКСУ)

Що ми пропонуємо:

• Робота над цікавими проектами з використанням передових технологій
  • Індивідуальна програма розвитку
  • Робота в комфортабельному офісі
  • Прогресивна система зарплати, регулярний перегляд, фінансова стійкість
  • Планування кар'єри та регулярні огляди ефективності
  • 24 календарні дні оплачуваної відпустки, оплачувана лікарняна відпустка
  • Медичне страхування, спортивна компенсація
  • Безкоштовні уроки англійської мови

Нас об'єднує ідея створення проектів та продуктів світового рівня. І у нас є все необхідне для цього: володіння широким набором технологій, перевіреною професійною командою та надійною системою підтримки бізнесу, авторитетом на міжнародних ринках. І найголовніше - це досвід та здатність інтегрувати сучасні технології в нові проекти, ідеї, рішення.

Ви ІТ-фахівець, який шукає прогресивну компанію, в якій працює?

Приєднуйтесь до команди ONSEO!

Щоб приєднатись, необхідно надіслати своє резюме через портал robota.ua: https://rabota.ua/company4043863/vacancy7961846?mode=apply#apply