Вебінари-знайомства з фахівцями - для студентів внту, які проходять виробничу практику. Випуск №3

Виробнича практика дистанційно ВНТУ, 2020Випуск №3 новин про серію онлайн-зустрічей, на яких студенти ВНТУ, а також викладачі та тауковці, спілкуються з фахівцями з підприємств Вінниці.

18.06.20

МХП, ТОВ Вінницька птахофабрика

Мирослава Грінченко, фахівець з пошуку та підбору персоналу ТОВ Вінницька птахофабрика, розповіла про діяльність компанії, про організацію практики, стажування на підприємстві, а також про умови, створені для продуктивної роботи фахівців.

KNESS

Компанію представляли Володимир Голодюк, керівник відділу силової електроніки KNESS та Анастасія Городнова, фахівець з роботи з персоналом. На зустрічі студенти дізнались про діяльність компанії та про те, що для працевлаштування необхідно мати базові знання зі спеціальності та велике бажання створювати щось нове та розвиватись.

11.06.20

Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат»

Олег Сидорук, працівник «Квадрату», провів для студентів віртуальну екскурсію приміщеннями центру та познайомив їх з діяльністю лабораторії прототипування, яка обладнана 3D-принтерaми, сканерами, лазерними різаками та іншими найсучаснішими технічними засобами, за допомогою яких молодь може проводити дослідження та виготовляти макети.

09.06.20

BEST (Board of European Students of Technology) - рада студентів технічних університетів Європи

Вероніка, студентка ВНТУ і представниця BEST, розповіла про історію BEST, історію організації та про її діяльність – як усвіті загалом, так і в університеті зокрема: про ярмарки кар'єри, європейські інженерні змагання EBEC та ін.

04.06.20

Інструменти для створення стартапу від Сергія Хлівненко

Сергій Хлівненко, випусник ВНТУ (енергетичного факультету ВНТУ,  екс-голова Enactus ВНТУ), нині хайтек менеджер, розповідав про особлиості створення стартапів, про різні джерела натхнення та інструменти для створення стартапу.

28.05.20

ТОВ «Промавтоматика-Україна»

Катерина Штопко, представник компанії, розповіла про власника фірми – Миколу Ганчука - та історію появи та розвитку компанії. Студенти дізнались про діяльність та успіхи Промавтоматики, про те, як працюється та відпочивається її співробітникам, як влаштуватись на практику та роботу.

29.05.20

ТОВ «Вольтаж Груп»

Віталій Ніколаєнко, директор Voltage Group, розповів,  що компанія працює в галузі вітрової, сонячної, гідроенергетики, займається енергоефективністю та будівництвом електричних мереж, виконує повний комплекс робіт від проектування до монтажу. Він запросив студентів на практику та порадив їм навчитись працювати у програмі AutoCAD – системі автоматизованого проектування і креслення.

КП Інститут розвитку міста ВМР та БФ «Подільська громада»

Янна Чайковська, менеджер проектів відділу інфраструктурних проектів ІРМ, познайомила студентів з діяльністю інституту, спрямованою на перетворення Вінниці у справді європейське місто, розповіла про співпрацю з міжнародними організаціями та про те, як молодь може долучитись до цієї діяльності.

Надія Лінчук, представниця БФ «Подільської громади», повідомила учасникам зустрічі основні напрямки діяльності фонду, зокрема, про екологічні уроки для школярів та волонтерство у суспільноважливих проектах.