Вересневий форум для молодих науковців та дослідників

Наукова конференція, ІІ Міжнародний форум молодих науковців та дослідників SCIENCE AND STUDY 2020 17-18 вересня 2020 р. м. КиївМолодих науковців ВНТУ запрошують долучитись до онлайн-форуму за напрямом "економіка та соціогуманітарні науки", за результатами якого публікуватиметься збірник тез.

Подія: ІІ Міжнародний форум молодих науковців та дослідників «SCIENCE AND STUDY 2020» 17-18 вересня 2020 р. м. Київ

У зв’язку з пандемією COVID-19 форум «SCIENCE AND STUDY 2020» відбудеться в ONLINE-форматі.

Інформація про форум: скачати файл PDF.

МЕТА ФОРУМУ
Сприяння глобалізації освіти та науки, розвитку міжнародних проектів та досліджень, обмін досвідом та знаннями зі спільних міжнародних досліджень.

ОРГАНІЗАТОРИ
Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME
Академія економічних наук України
Інститут соціально-економічних ініціатив (Україна)
Науково-освітній центр «Science Study Service»

ТОП-ТЕМА «SCIENCE AND STUDY 2020»:
Соціогуманітарні та економічні виміри пандемічного світу: нова реальність та погляд в майбутнє

СЕКЦІЇ ФОРУМУ
    Біомедична інноватика на службі людства: дух часу та погляд в майбутнє.
    Економічні випробування сучасності та антикризове управління.
    Цифрові технології в суспільному житті: нові запити та можливості.
    Соціальні проблеми, психологічні та соціокультурні виклики сьогодення.
    Демографічні проблеми та наслідки пандемії COVID-19.
    Людина та цивілізація: ціннісні виклики та актуальні проблеми соціальної філософії.

УМОВИ УЧАСТІ
Участь у форумі – 150 грн.
Учасник форуму отримує можливості участі у форумі, публікації тез доповіді в електронному збірнику матеріалів форуму (за умови відповідності вимогам до оформлення тез доповіді) та внесення назви доповіді та автора (авторів) в програму форуму (публікується в електронному вигляді). Програма в електронному вигляді надсилається учасникам форуму протягом тижня до його проведення, збірник матеріалів форуму надсилається учасникам форуму протягом тижня після його проведення.
Участь у форумі можлива у наступних форматах (на вибір):
    з доповіддю в форматі online-конференції ZOOM,
    з доповіддю у вигляді презентації або відеоролика в групі форуму на ФБ,
    з доповіддю у вигляді публікації в електронному збірнику матеріалів форуму.

Програму та збірник матеріалів форуму також буде розміщено в архіві форуму на сайті Асоціації SPACETIME s-time.org.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ, ЯКІ ПОДАЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННИЙ ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ ФОРУМУ
Кількість авторів: не більше трьох.
Мова тез: українська, англійська. Обсяг – 1-5 сторінок формату А4. Параметри сторінки: всі поля – 2 см, орієнтація сторінки – книжкова. Міжрядковий інтервал – одинарний. Розмір абзацного відступу – 1,25 см. Шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14 пт. Посилання на джерела згідно національних стандартів до публікацій у фахових виданнях (Оформлення бібліографічних описів відповідно Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання»), по тексту подаються у квадратних дужках. Ключові слова українською та англійською мовами.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ПОДАННЯ ДОПОВІДЕЙ
до 4 вересня 2020 р.!
Реєстрація на форум за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfw2DGiPgACtnrR9-0QvAHK2bw6gfjGHj4SsBhf0wcYUhvT2A/viewform
Рахунок для сплати участі у форумі надсилається після реєстрації та прийняття тез.

Дедлайн оплати: 10 вересня 2020 р.

Додаткова інформація:
Секретар оргкомітету, PhD, доцент Оксана Марухленко, тел. +380958916608, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.