Стажування для викладачів в університеті Кракова

Онлайн-стажування у Кракові пропонують пройти у вересні викладачам ВНТУОнлайн-стажування у Кракові пропонують пройти у вересні викладачам ВНТУ.

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща за темою: «Нові та інноваційні методи викладання».

Дати проведення: 14 вересня -09 жовтня 2020 року.

Стажування надасть нові теоретичні знання, учасники опанують новітні унікальні методики, набудуть досвіду викладацької діяльності, обміняються корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримають нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування.

Програма стажування складається з трьох модулів:

Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Європейська та польська система вищої освіти (дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Освіта та дослідження в перехідному періоді. Нові та інноваційні методи навчання (дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).

Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 120 годин.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2020/

Програма стажування - за посиланням.