EnglishRussianUkrainian

Що є і що буде в освіті та науці - питання тренінгу у міськраді міста Вінниці

Тренінг Освіта і наука, Вінниця, 2017В п’ятницю, 13 жовтня 2017 р., з 14.30 до 18.00 у Вінниці для усіх зацікавлених відбудеться тренінг на тему "Освіта і наука".

Тренінг "Освіта і наука" відбудеться у залі засідань на 2-ому поверсі міськвиконкому м. Вінниці (в. Соборна, б. 56).

Питання тренінгу:

- огляд поточної робочої ситуації, результатів, потреб і труднощів/ проблем в роботі над темою "Освіта та наука". Оцінка експертів робочої групи роботи та труднощів/ проблем, з якими вони стикаються, подальше їх обговорення з учасниками

- яке значення має тема "Освіта та наука" в роботі над ISEK і в розвитку міста?

- як тема "Освіта та наука" пов'язана з іншими темами ISEK?

- яку роль відіграють освітні заклади та структури, які відповідають за освіту, в процесі інтегрованого розвитку міста?

- Як реагують навчальні заклади/ структури, відповідальні за освіту, на зміни у суспільстві або сучасні виклики в економіці тощо, або на оновлення навчальних програм або планів?

- Як відбувається і хто відповідає за постійну підготовку викладацьких кадрів у школах, ПТНЗ, вузах?

- Які науково-дослідні установи існують у Німеччині, – на державному, місцевому і приватному та ін. рівнях? Як вони розвиваються та фінансуються? Як з'являються ці заклади, та як їхні завдання і функції відповідають потребам суспільства, наприклад, економіки та ринку праці?

- Як можна покращити імідж ремісничих (виробничих) професій у суспільстві, щоб більше дітей цікавилися цими професіями, а не всі прагнули до неодмінного здобуття вищої освіти?

- Що таке інновації в освіті та науці та як їх просувати й розвивати? Хто є носіями інновацій?

- Як організувати кращий перехід від школи до професійного навчання і/ або з навчання у виші до роботи?

- Що таке сприяння розвитку обдарованих/ високообдарованих дітей в Європі та як це працює?

- Інклюзія в освіті.

Друк PDF