EnglishRussianUkrainian

Серія вересневих екскурсій енергетиків ВНТУ

12 та 19 вересня 2017 року першокурсники-енергетики відвідали підрозділи КП "Вінницяміськтеплоенерго".

Викладачі ВНТУ Василь Володимирович Захаров та Олексій Вікторович Бабенко організували та провели екскурсії студентів-першокурсників на дві котельні комунального підприємства ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" - на в. Баженова та в. 600-річчя. Мета подібних відвідин - знайомство молоді з особливостями функціонування реальних підприємств, де вони працюватимуть у майбутньому.

Представники підприємства розповіли гостям про "Проект з енергоефективності м.Вінниця", який впроваджуються протягом 2013-2015 рр. КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго". За цим проектом проведено ряд робіт у районах вулиць Максима Шимка (колиш. К.Маркса) – Баженова. Зокрема, відбулась реконструкція котельної по вул. Баженова, 15: встановили три газові котли загальною потужністю 18 МВт, організували роботу системи SCADA, яка призначена для автоматизованого диспетчерського управління та збору даних з системи теплозабезпечення.

Екскурсію територією центрального управління підприємства провів Сергій Іванович Забудський, заступник начальника служби енергогосподарства. Він показав студентам облаштування РУ-10кВт, диспетчерський пункт та 4 котли теплоцентралі, яка постачає гарячу воду у кілька кварталів міста.

Повний фотозвіт екскурсії можна подивтись у Альбомі Фейсбук http://goo.gl/MTzuuZ.

Короткий фотозвіт

Котельна на в. Баженова