Кошти на навчання та інструменти - у стипендіальній програмі для талановитої вінницької молоді

Оголошується відбір на стипендіальну програму для підтримки талановитих дітей та молоді.

Стипендіальна програма від ГО “Вінницький Бізнес Клуб”, спільно із фондом громади “Подільська громада”, за підтримки ІСАР Єднання, має на меті підтримку й розвиток талановитих дітей та молоді у віці до 22 років, що займаються спортом та наукою в навчальних закладах чи прагне підвищити свій рівень спеціально-професійної освіти, шляхом надання коштів для оплати навчання в освітніх закладах, придбання необхідних для розвитку талантів дитини інструментів, або деталей до них,  чи іншого необхідного приладдя, тощо.

Кому?

Стипендіатом/кою  конкурсу може стати талановита дитина чи молода людина у віці до 22 років, яка займається/хоче займатись спортом та наукою в навчальних закладах чи прагне підвищити свій рівень спеціально-професійної освіти на території м.Вінниця та Вінницької області. Перевага надається дітям з соціально-вразливих категорій населення

Важливо!

Максимальний розмір стипендії/ваучера – 5 000 грн.

Як податись та де аплікаційна форма? Див. за посиланням.

ГО “Вінницький Бізнес Клуб” спільно із фондом громади “Подільська громада”, за підтримки ІСАР Єднання, оголошує стипендіальну програму!