Робототехніка, штучний інтелект, комп'ютерне моделювання - на жовтневій конференції "Інформаційні технології та автоматизація - 2020"

XIII Міжнародна науково-практична конференція Інформаційні технології та автоматизація - 2020На конференції будуть заслухані повідомлення про сучасний стан науки в IT-галузі та тенденції розвитку автоматизації технологічних процесів, електротехніки та робототехніки.

Подія: XIII Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційні технології та автоматизація - 2020".

Організатор і формат проведення: Одеська національна академія харчових технологій (Україна). Конференція буде проведена дистанційно за допомогою програми ZOOM. Більш детально - на сайті https://www.onaft.edu.ua/itia

За результатами конференції буде опубліковано електронний збірник тез доповідей. Як і в минулому році, буде також видана колективна наукова монографія (за бажанням учасників з додатковою оплатою).

Тези доповідей приймаються до 12.10.2020.

Дати проведення: 22-23 жовтня 2020 р.

Організаційний внесок: заочна участь - 150 грн, для студентів і аспірантів - 100 грн.

Доповідь та тези на англійській мові - участь безкоштовна.

Повна інформація про конференцію, банківські реквізити, вимоги до тез, заявка учасника - див. буклет.

Робочі мови конференції: англійська, українська та російська.

≡ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ (СЕКЦІЇ) ≡

• Математичне і комп'ютерне моделювання складних процесів

• Управління, обробка та захист інформації

• Автоматизація та управління технологічними процесами

• Нові інформаційні технології в освіті

• Проектування інформаційних систем і програмних комплексів

• Комп'ютерні телекомунікаційні мережі та технології

• Штучний інтелект і автоматизація робототехнічних систем

УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ

Для участі в конференції необхідно подати до організаційного комітету електронні версії

таких документів:

• Заявку на участь (зразок додається, заявка оформляється на всіх авторів тез);

• Текст тез (згідно з вимогами, що додаються, обсяг тез - до трьох сторінок формату - А4).

• скан квитанції (платіжного доручення) про сплату оргвнеску

Заявка на участь та тези доповідей повинні бути оформлені на одному з робочих мов конференції і вислані на адресу оргкомітету в електронному варіанті не пізніше 12 жовтня 2020 року.

Контакти для довідок

Телефон: (048) 712–40–00, 712-40-94