Big Data School 5.0 - пропозиція навчання для студентів ВНТУ

Навчальний проєкт Київстар - Big Data SchoolНавчальний проєкт Київстар - Big Data School - це шанс для отримання передових знань і навичок.

Подія: Big Data School - освітій проєкт Київстар.

Для кого: для студентів ВНТУ за спеціальностями, дотичними до математики, аналітики, ІТ.

Мета навчання: отримати знання в галузі великих даних та хмарних обчислень у Big Data School 5.0 – власному освітньому проєкті компанії Київстар.

Приймання заявок починається 14 вересня та триватиме до 07 жовтня 2020 року.

Участь у проєкті для студентів є безоплатною.

Після 07 жовтня починаються два етапи тестування, а саме виконання завдання. За результатами тестування обиратимуться студенти на курс навчання.

Навчальний курс починається 24 жовтня та триватиме до 12 грудня, а 19 грудня - захист курсових проєктів.

У 2020 році навчальний проєкт Київстар, Big Data School, святкує свій перший ювілей і вже в п'ятий раз у вересні оголошує про набір студентів на курс. Школа буде цікавою для програмістів, математиків, аналітиків і студентів, «підкованих» в основах машинного навчання, які мають навички програмування на Python або R.

Куратори курсу і проєкту - ідейні натхненники і фахівці в області Big Data, професіонали з багаторічним досвідом роботи в Київстар, а ментори - досвідчені практики зі сфери IT, Data Science і Big Data. Цього року вперше менторами Big Data School є MVP (Most Valuable Professional) – це статус, який присвоює корпорація Microsoft.

Сайт проєкту (оновлюється) https://bigdata.kyivstar.ua/school/

Навчальний проєкт Київстар - Big Data School