Huawei запрошує студентів ІТ-спеціальностей для вивчення інтернету речей, хмарних рішень, штучного інтелекту

Huawei програма Насіння для майбутнього2020, Seeds for the Future Sky Program 2020)Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього2020» (Seeds for the Future Sky Program 2020).

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього -2020» (Seeds for the Future Sky Program 2020). Компанія реалізує цей проект з 2008 року. В Україні він стартував у 2016 році та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Найкращі студенти університетів світу мають змогу дізнатися про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Оскільки в 2020 році «Насіння для майбутнього» проводиться в онлайн форматі, компанія надає можливість більшій кількості студентів узяти участь у програмі.

Це більше ніж освітні курси!
- Найактивніші та найнаполегливіші студенти отримають призи та можливість стажування в Huawei Ukraine з перспективою на подальше працевлаштування!
- Ви приєднаєтеся до глобальної спільноти випускників програми «Global Alumni Connections».
- Для учасників програми різних років буде організована зустріч онлайн та (або) в офісі компанії ХУАВЕЙ УКРАЇНА з метою обміну досвідом та налагодження зв’язків.

Термін подачі заявок для участі в конкурсі: до 01.10.2020.

Дати проведення онлайн програми в Україні: з 19 по 23 жовтня 2020 року включно.

Інформацію про конкурс можна скачати за посиланням.

Для кого програма «Насіння для майбутнього 2020»?
Huawei передбачає участь студентів (починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс) та випускників, які отримали диплом у 2020 році.

Критерії відбору учасників:
- Спеціалізація студентів та випускників 2020 року:
1. Технічні спеціальності (STEM): телекомунікації, радіофізика, штучний інтелект, IT, хмарні обчислення, кібербезпека, енергетика (теплоенергетика, сонячна енергетика);
2. Нетехнічні спеціальності з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
•    Високі результати навчання (83-100 балів за профільними предметами).
•    Знання англійської мови Intermediate та вище.
•    Досвід роботи у проектах та участь у конкурсах за фахом.
•    Зацікавленість у майбутньому працевлаштуванні у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Тематика курсів програми «Насіння для майбутнього 2020»
1.    Основний навчальний план (обов’язкові курси для всіх студентів):
1.1.    Знайомство з компанією Huawei.
1.2.    Технології: мережа 5G: підключіть світ, підключіться до майбутнього; передові технології та тенденції у сфері хмарних обчислень;  штучний інтелект: створення інтелектуального світу майбутнього.
2.     Додаткові курси за вибором: студенти обирають курси, що відповідають їхнім інтересам:
2.1.    Основи кібербезпеки: досвід експертів.
2.2.    Електронна комерція.
2.3.    Цифрова економіка.
2.4.    Галузеві тенденції.
2.5.    Лідерство:
2.5.1.    Лідерські навички;
2.5.2.    Управління та міжкультурна комунікація.
3.    Культура Китаю: студенти мають доступ до контенту в будь-який час.
3.1. Виступи та лекції представників бізнесу про нові технології.
3.2. Онлайн курси китайської мови (гнучкий графік навчання).

Усі онлайн курси проводитимуться англійською мовою та будуть доступні в системі: https://ilearningx.huawei.com/

Студенти, які успішно складуть іспити після онлайн лекцій, отримають сертифікат про проходження програми «Насіння для майбутнього – 2020» від ХУАВЕЙ УКРАЇНА та будуть нагороджені призами.

Насіння для майбутнього – 2020 від ХУАВЕЙ УКРАЇНА

Умови отримання сертифікатів та призів:
1.    Проходження всіх обов’язкових онлайн курсів та активне залучення в навчальний процес.
2.    Успішно складені іспити з обов’язкових онлайн курсів (необхідно набрати як мінімум
60 балів зі100):
2.1.    ICT BasicCourses (all from the list below):
2.1.1.    5G Basic: Introductionto 5G Knowledge;
2.1.2.    AI Basic: Overviewof AI;
2.1.3.    Cloud Computing Basic :A BriefIntroduct into Cloud Computing;
2.1.4.    Introduction of HMS Core.
2.2.    ICT Advanced Courses (1 from the list below):
2.2.1.    5G Advanced: 5G Network Architecture and Key Technologies;
2.2.2.    AI Advanced: Overview of Machine Learning and Deep Learning;
2.2.3.    Cloud Computing Advanced: Architecture and Technologies.

Окрім основної програми курсу, учасники зможуть взяти участь у конкурсі есе на тему:
«Лист до себе з 2030 року», в якому студенти повинні описати, як вони уявляють життя в Україні та у світі в 2030 році. П’ЯТЬ СТУДЕНТІВ з найкращими творами отримають ЦІННИЙ ПРИЗ – НОУТБУК HUAWEI.

Для участі кандидати мають надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  наступні документи:

1.    Мотиваційний лист українською мовою (від 1 до 2 сторінок).
Тема: «Як я використаю у майбутньому знання та навички, отримані під час програми «Насіння для майбутнього»?»
2.    Заява українською (назва навчального закладу, інститут, факультет, відділення, спеціальність, спеціалізація, освітньо-кваліфікаційний рівень, середній бал за 2019-2020 навчальний рік, участь в олімпіадах, конкурсах, конференціях, здобутки в науковій роботі (теми тез, публікацій), наявність патентних розробок тощо). Скачати заяву - за посиланням.

З тими, хто відповідає цим критеріям, буде проведено індивідуальна онлайн-співбесіда українською та англійською мовами.

Більш детальна інформація про програму за посиланням: https://www.huawei.com/ua/news/ua/2020/20200703