Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Відкрита лекція про екологію води для студентів та магістрів Інституту екології

  • Автор: Super User

Відкрита лекція ВНТУ, БУВР, екологіяДля студентів та магістрів Інституту ЕБМД проведена відкрита лекція представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг.

18 вересня 2020 р. у ВНТУ відбулась відкрита онлайн-лекція на тему "Всесвітній день моніторингу якості води". На лекцію було запрошено студентів 1 курсу, магістрів, а також викладачів Інституту екології. Спікери - представники Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг: Брилянт Наталя Василівна, начальник лабораторії моніторингу БУВР Південного Бугу, Остапчук Ірина Валентинівна, провідний хімік, та інші працівники лабораторії.

Ірина Василівна розповіла про важливість моніторингу якості вод, про діяльність лабораторії з визначення показників, про ситуацію з якістю води басейну річки Південний Буг та як вона залежить від господарської діяльності, кліматичних умов та інших чинників. 

Докладніше про діяльність БУВР річки Південний Буг можна дізнатись на сайті https://www.buvrpb.davr.gov.ua/ 

Дані щодо моніторингу якості води - див. на сайті Державного агентства водний ресурсів https://www.davr.gov.ua/site/material?psevd=https%3A%2F%2Fdavr.gov.ua%2Fvidkrdan 

Результати проведених досліджень якості поверхневих вод можна переглянути на веб-ресурсі "Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурів України" http://monitoring.davr.gov.ua/EcoWaterMon/GDKMap/Index 

Лекцію проведено завдяки співпраці Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг та підрозділів ВНТУ: кафедри інтеграції навчання з виробництвом та Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля.

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна