Старт платформи з працевлаштування для студентів ВНТУ - незабаром!

Платформа з працевлаштування для студентів ВНТУ - спільний проєкт ВНТУ та компанії NUWORKПлатформа з працевлаштування для студентів - спільний проєкт ВНТУ та компанії NUWORK.

Незабаром запрацює проєкт, який розширить можливості з пошуку роботи, практики та стажування для студентів ВНТУ. Проєкт створюється на основі спільних напрацювань Інституту ІНВ ВНТУ та компанії NUWORK.

Пропозиції підприємств, установ та організацій Вінниччини та України, які потребують молодих фахівців, розміщуватимуться на спеціальному порталі. За допомогою сервісів порталу менеджери з персоналу контактуватимуть з дійсно зацікавленими та мотивованими кандидатами, а молодим людям буде комфортніше шукати варіанти працевлаштування на одному ресурсі.

Можливості для студентів:

• Простий та швидкий процес подачі на вакансію

• Без реєстрацій на всіх пристроях та складнощів

• Оперативно та гарантовано надається кожному кандидатові зворотній зв'язок після онлайн інтерв’ю

• Вакансію можна вибирати з прив'язкою до місця розташування

• Первинне інтерв’ю через чат бот, 24/7

Більше дізнатись про платформу з працевлаштування - див. файл.

Більше дізнатись про компанію - див. посилання.

Щоб не пропустити старту проєкту, слідкуйте за новинами сайту Інституту ІНВ та сторінками соц. мереж ВНТУ.