Форум для обговорення економічних ідей, пошуку нових шляхів вирішення актуальних економічних проблем

ІІ Міжнародний науковий форум «NEW ECONOMICS - 2020», КиївЕкономіка в кризу, питання інновацій та розвитку, фінанси, менеджмент, маркетинг - на економічному форумі NEW ECONOMICS - 2020.

Подія: ІІ Міжнародний науковий форум «NEW ECONOMICS - 2020», Київ, Україна.

Дата: 31 жовтня 2020 року

Формат проведення: у зв’язку з пандемією COVID-19 форум «NEW ECONOMICS - 2020» в ONLINE-форматі.

МЕТА ФОРУМУ: презентація та обговорення передових економічних ідей, пошук нових шляхів вирішення актуальних економічних проблем.

ТЕМАТИЧНА АРХІТЕКТУРА ФОРУМУ

Академічна платформа №1 «На шляху до сталого розвитку: криза або час нових можливостей?»

Академічна платформа №2 «Економіка нових технологій та інноваційних рішень»

Академічна платформа №3 «Фінансові ринки та новації в інвестиційних стратегіях»

Академічна платформа №4 «Економіка фірми, маркетинг та менеджмент: на хвилях блакитного океану»

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ПОДАННЯ ДОПОВІДЕЙ

Реєстрація та подання доповідей: до 20 жовтня 2020 р.

Реєстрація на форум за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScetlWnboDnlZbcI3gd5E3Z6ftY956Pwlm0kkD9Iew20O_fWA/viewform

Рахунок для сплати участі у форумі надсилається після реєстрації та прийняття тез.

Термін оплати: до 25 жовтня 2020 р.

КОНТАКТИ:

Секретарі оргкомітету:

К.е.н., доцент Оксана Марухленко (загальні питання, online-конференція ZOOM)

Тел.: +38 095 89 166 08

К.е.н., доцент Тетяна Серкутан (реєстрація)

Тел.: +38 050 66 612 85

Детальна інформація - див. файл.