ОНЛАЙН стажування для викладачів на базі Collegium Civitas

Онлайн стажування викладачів, ПольщаМіжнародне науково-педагогічне онлайн стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників - пропозиція варшавського Collegium Civitas.

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Дати проведення: 09 листопада – 18 грудня 2020 року.

На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег. Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути досвід викладацької діяльності. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн конференцій на українську мову.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику після проходження стажування буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/

Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152

На сайті один гість та відсутні користувачі