Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

ОНЛАЙН стажування для викладачів на базі Collegium Civitas

  • Автор: Super User

Онлайн стажування викладачів, ПольщаМіжнародне науково-педагогічне онлайн стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників - пропозиція варшавського Collegium Civitas.

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників. 

Дати проведення: 09 листопада – 18 грудня 2020 року.

На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег. Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути досвід викладацької діяльності. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн конференцій на українську мову.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику після проходження стажування буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин. 

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/     

Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152 

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна