Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 - 10 інтелектуальних завдань для 10 учнівських команд, сюрпризи і нагороди, веселощі і азарт!

  • Автор: Super User

ТехноКвест IT-SCOUTS 2020ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 - знайомство школярів зі світом науки, ВНТУ, студенством - відбувся 10 жовтня в університеті.

10 жовтня 2020 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 – розвиваючий захід для школярів – від організаторів: Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, ГО Технічний скаутський IT-SCOUTS, Вінницького національного технічного університету.

ТехноКвест IT-SCOUTS 2020

47 учасників о 10 годині ранку у суботу зібрались на головній площі університету – перед аркою. Дотримуючись протиепідеміологічних вимог, організатори забезпечили учасникам і організаторам брендовані маски, надали достатню кількість антисептичних засобів та стежили за дотриманням оптимально-безпечної дистанції. Отже, і скаути, і волонтери, і організатори перебували у максимально безпечних умовах.

ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020

Учасники – школярі віком від 10 до 16 років, з досвідом навчання у гуртках IT-SCOUTS і без нього – були поділені на 10 команд. Команди отримали завдання: пройти 10 квестових точок, якісно виконуючи завдання і вкладаючись у відведений для цього час. Після привітання Володимира Грабка, ректора ВНТУ, за спеціальним сигналом, який озвучили Костянтин Коваль, керівник IT-SCOUTS, та Анатолій Теклюк, представник ВНТУ, розпочався захопливий ТехноКвест!

ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020
ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020

Було підготовлено 10 квестових завдань: «Smart city», «Python», «Центр BioArt», «Сюрприз», «Вікторина», «Arduino», «Brain Шторм», «3D-творчість», «Грані ВНТУ», «WEB». Учасники виконували завдання і активно переміщувались територією університету, знайомлячись з його найцікавішими об'єктами! Зокрема, вони покерували мобільними роботами Smart city, попрацювали у віртуальній реальності центру BioArt, програмували абетку Морзе на основі Arduino у лабораторії робототехніки, піднімали у повітря кульку силою думки, креативили у 3D-програмі у центрі галузевого машинобудування, програмували на python і web, розв’язували логічні задачки, шукали відповіді на питання технічної вікторини, імітували роботів – було вдосталь і веселощів, і розумової праці!

ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020
ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020
ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020

Набігавшись і нарозважашись, учасники квесту досягали фінішної точки і рушали на вирішення ще одного важливого завдання: смачного частування! Поки вони «змагались» з піцою, організатори підсумовували результати і визначали команди-переможниці. 

По завершенню усі команди вишикувались з дотриманням безпечної дистанції на площі перед аркою ВНТУ і очікували на підсумки змагання. Усіх квестівців відзначили сертифікатами про участь у ТехноКвесті IT-SCOUTS 2020 та смачним сюрпризом – печивом з логотипом IT-SCOUTS. В урочистій атмосфері, але у супроводі жартів та розіграшів, було оголошено три команди-переможниці! 

ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020
ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020
ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020
ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020
ТехноКвест IT-SCOUTS 2020 ТехноКвест IT-SCOUTS 2020

І місце

Денисюк Даніїл, КЗ «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 ВМР»

Кардаш В'ячеслав, КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 ВМР»

Колеснік Софія, КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 ВМР»

Мельник Нікіта, КЗ «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді»

Татунько Олексій, КЗ «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №23 ВМР»

ІІ місце

Галаган Микита, КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ВМР»

Гульчук Владислав, КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 ВМР»

Лазаренко Ренат, КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ВМР»

Пудов Дмитро, КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 ВМР»

Соболевський Максим, КЗ «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді»

ІІІ місце

Бондарчук Богдан, КЗ «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2 ВМР»

Даценко Іван, КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова ВМР»

Леонтьєв Лев, КЗ «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді»

Пущал Ігор, КЗ «Фізико-математична гімназія №17 ВМР»

Хапун Кіріл, «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики та фізики №34 ВМР»

Кожна з команд отримала диплом про досягнуте 1-ше, 2-ге та 3-тє місце та була нагороджена цінними призами, які вручали Олександр Мельник, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Костянтин Коваль, керівник ГО Технічний скаутський рух IT-SCOUTS, Світлана Денисюк, проректор з науково-педагогічної роботи і соціальних комунікацій ВНТУ, Анатолій Теклюк, директор Центру соціальних комунікацій і лідерства.

Дітям, які долучились до квесту, сподобався захід, про що свідчать їхні відгуки, які вони залишили організаторам!

Організатори дякують учасникам, а також партнерам, які запропонували цікаві завдання для ТехноКвесту та брали участь у його організації та проведенні: адміністрації ВНТУ – Володимиру Грабку, ректору університету, Світлані Денисюк, проректору з науково-педагогічної роботи і соціальних комунікацій, Анатолію Теклюку, директору Центру соціальних комунікацій і лідерства, кафедрі комп'ютерних наук ВНТУ та завідувачу кафедри, д. т. н., професору Андрію Яровому, кафедрі галузевого машинобудування та завідувачу кафедри, д. т. н., професору Леоніду Поліщуку, керівнику Центру BioArt д. т. н., професору Олександру Грушку, інженеру Центру к.т.н. Олександру Гуцалюку, викладачам ВНТУ – к. т. н., доценту Руслану Белзецькому, к. т. н., доценту Сергію Барабану, к. т. н., доценту Олександру Манжелевському, к. п. н. Олені Косарук, викладачу Олені Бурдейній, науковому товариству студентів та аспірантів ВНТУ та його керівнику – Дмитру Кудрявцеву, студентському самоврядуванню ВНТУ та його очільниці – Анастасії Мандебурі, Студентському профкому ВНТУ та його очільниці – Діані Гладкій, магістранту Андрію Кожухарю, викладачам гуртків IT-SCOUTS – Олені Гороховій та Сергію Ліхошорському.

Заходи, які щоосені та щовесни проводяться технічним скаутським рухом IT-SCOUTS, знайомлять дітей з сучасними технологіями та з Вінницьким національним технічним університетом, де цими технологіями можна оволодіти. Почати знайомство з ІТ можна у гуртках IT-SCOUTS. Для цього бажаючим долучитись до технічного скаутського руху IT-SCOUTS необхідно зареєструватись на сайті http://itscouts.vntu.edu.ua/ .

Реєструйтесь і приєднуйтесь до технічного скаутського руху IT-SCOUTS!

Повний фото-звіт: http://photo.vntu.edu.ua/album/455  , http://photo.vntu.edu.ua/album/456 

ТехноКвест IT-SCOUTS 2020

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна