Базовий курс з комп'ютерних мереж - для студентів та працівників ВНТУ

Курси з комп'ютерних мереж, CISCO, Вінниця, ВНТУЛабораторія CISCO у ВНТУ запрошує бажаючих на курси з комп'ютерних мереж.

Курс  Cisco Certificate Network Associate - це базовий курс з комп'ютерних мереж.

Вартість навчання 5450 грн.

Тривалість орієнтовно 4-5 місяців.

Заняття два рази на тиждень, скоріш за все понеділок і середа з 18.00 до 20.00

Програма навчання

Семестр 1: Основи мережевих технологій.

Основну увагу приділено базовим принципам роботи сучасних комп'ютерних мереж, протоколам передавання даних, ІР- технологіям і мережевій математиці.

Семестр 2: Основи комутації, маршрутизації та бездротових технологій.

Розглянуто базові принципи комутації і маршрутизації в комп’ютерних мережах, базові налаштування комутаторів та маршрутизаторів, налаштування популярних сервісів для невеликих мереж, розглянуто основні проблеми з безпекою для невеликих мереж та засоби покращення рівня безпеки.

Семестр 3: Мережі рівня підприємств, безпека та автоматизація.

Розглянуто динамічну маршрутизацію на прикладі OSPF, технології реалізації мережевої безпеки, забезпечення якості обслуговування, технології трансляції адрес, технології віртуалізації та автоматизації керування мережею.

Повна програма - скачати файл.

Телефон адміністратора: 0632601369 - Ольга.