ІТ, машинобудування, енергетика, менеджмент, екологія - на конференції «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку»

Конференція «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку»Аспірантів, магістрів, молодих вчених ВНТУ запрошують взяти участь у грудневій конференції «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку».

Назва конференції: «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку».

Конференція відбудеться 17 грудня 2020 р. в Національній металургійній академії України /в заочному форматі/*ПРИМ.

Матеріали конференції будуть видані у вигляді друкованого збірника та електронного видання (CD-диск), згідно з діючими стандартами.

Приймаються роботи (статті, доповіді, тези доповідей,) обсягом від двох сторінок (див. докладніше у файлах нижче).

Основні напрямки роботи (секції) конференції:

1. Металургія, металообробка, машинобудування. Енергетика.

2. Економіка, управління, менеджмент.

3. Інформатика та IT технології. Прикладна математика.

4. Харчова і переробна промисловість. Муніципальне господарство. Екологія та охорона навколишнього середовища.

5. Природничі, гуманітарні, соціально-політичні науки, в т.ч. педагогіка і психологія.

БЛАНК ЗАЯВКИ на участь в конференції разом з іншими матеріалами можна завантажити з сайту НМетАУ ( http://nmetau.edu.ua/ua/mfac/i3002/p3746 ).

Заявку разом із доповіддю (статтею) слід направляти до Оргкомітету (м. Дніпро) електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактний телефон +38 067 2506026 (секретар конференції – Ступак Юрій Олександрович).

Заявки приймаються тільки разом з доповідями (статтями)!

Супровідна інформація: архів, у якому три файли: загальна інформація про конференцію (умови, вартість), шаблон статті, бланк заявки.