Інформаційні технології та взаємодії - напрям конференції для презентації досліджень науковцями ВНТУ

Міжнародна конференція Міжнародна конференція "Інформаційні технології та взаємодії" (IT & I-2020) запрошує викладачів, науковців, дослідників, аспірантів та студентів ВНТУ.

Назва події: VII Міжнародна конференція "Інформаційні технології та взаємодії" (IT & I-2020)

Сайт конференції: http://iti.fit.univ.kiev.ua/

Важливі дати

- Кінцевий термін подання: 01 листопада 2020 р. (Остаточний термін)

- Повідомлення про прийняття: 16 листопада 2020 р

- Подання фотокамери: 20 листопада 2020 р

- Дати конференції: 2-3 грудня 2020 р

Конференцію планується провести у вигляді відеоконференції за допомогою платформи Zoom 2-3 грудня 2020 року

Мета заходу: презентація та обговорення останніх наукових результатів у галузь інформаційних технологій, формулювання дослідницьких проблем та розробка методології, прийоми та засоби цифрових перетворень суспільства на цій основі.

Секції конференції:

- Математичні основи інформаційних технологій

- Технології штучного інтелекту

- Аналіз даних

- Цифрові технології управління проектами

- Технології захисту кіберпростору

- Електронна комерція та технології електронного уряду

- Технології електронного навчання

- Мережеві та Інтернет-технології

Організатором конференції є

- Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Факультет інформаційних технологій, факультет комп'ютерних наук та кібернетики)

- Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

- Інститут кібернетики імені Віктора Глушкова НАН України

- Інститут інформаційних технологій та засобів навчання НАЕС України

- Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

- Інститут програмних систем НАН України

- Рада молодих вчених факультету комп'ютерних наук та кібернетики та факультет інформаційних технологій Національного університету імені Тараса Шевченка

Для участі у конференції авторам пропонується подати тези до 2 сторінок (до 4 сторінки для пленарних доповідей) англійською мовою на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Кандидати можуть подати розширену версію тез (робіт) щонайменше на 10 сторінок EasyChair ( https://easychair.org/my/conference?conf=iti2020# ) до 1 листопада 2020 р.

Для отримання додаткової інформації: див. посилання http://iti.fit.univ.kiev.ua/en/paper-submission/

VII Міжнародна конференція