Електромеханіки та менеджери - вакансії з повним соціальним пакетом від компанії "Електропривод" .

Практика та працевлаштування очікує студентів ВНТУ на підприємстві із Запоряжжя.Компанія «Електропривод» спеціалізується у розробці, виробництві та продажу індустріальних електроприводів для 22-х країн Східної півкулі.
Виробничі потужності компанії «Електропривод» розташовані у м. Запоріжжя.

Студенти 1-4 курсів та випускники мають можливість пройти практику і працевлаштуватись у компанії «Електропривод» на конкурсній основі:
- У Sales-департамент: менеджер зовнішньоекономічної діяльності - 5 вакансій, інженер-маркетолог - 6 вакансій;
- Забепечення управління: менеджменр з ресурсів - 3 вакансії;
- у Технічний департамент: інженер-електромеханік - 9 вакансій, технік-електромеханік -11 вакансій.

Умови роботи:
- Lanch, Dinner - за рахунок компанії
- Гуртожиток іногороднім - за рахунок компанії
- Робота під час практики оплачується
- Відрядження у Східну півкулю для штатних співробітників
- За домовленістю, можлива часткова оплата за практику на рахунок навчального закладу.

Вимоги до претендентів: абсолютне здоров'я, енергійність, позитив.

Розмовні мови вітаються: Англійський, Арабський, Гінді, Урду, Польський, Фарсі, Турецький, Румунський, Іспанський, Французький.

По вакансіям менеджер ЗЕД, інженер-електромеханік, технік-електромеханік - стать чоловіча.

Критерії відбору персоналу: бажання працювати, порядність, здатність до навчання, готовність дотримуватись правил компанії.

Бажаючі можуть звертатись за адресою: 69008, м. Запоріжжя, Південне шосе, 77-а, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +38 050 656 03 41, +38 093 130 04 90

Корисно для навчання та працевлаштування