Компанія "Грона" шукає кваліфікованих працівників серед студентів та випускників ВНТУ.

Вакансії для студентів та випускників ВНТУПідприємство запрошує на роботу випускників ВНТУ (магістрів, спеціалістів, бакалаврів), що мають бажання і високий рівень теоретичної підготовки.

Необхідні такі спеціальності:

• інженери з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій;
  • інженери з метрології та промислової автоматики;
  • теплоенергетика;
  • електротехніка, електромеханіка;
  • автоматизоване управління технологічними процесами;
  • інженери КВПіА;
  • інженери та механіки обладнання для пакування та харчового виробництва;
  • оператори виробничих ліній.

Умови пращ:

• офіційне працевлаштування з дотриманням соціальних гарантій;
  • оплачуваний випробувальний термін - три місяці;
  • оплачуване навчання у процесі роботи;
  • за потреби спеціалістам орендується житло;
  • швидке кар’єрне зростання для перспективних працівників.

Вимоги до спеціалістів:

• бажання навчатися та вдосконалюватися;
  • бажання оволодівати найсучаснішими технологіями та працювати на обладнанні провідних світових виробників;
  • відповідальність до виконання посадових обов’язків та дотримання внутрішньої дисципліни;
  • комунікабельність, грамотність та активність;
  • самоорганізованість та відповідальність;
  • прагнення до професійного розвитку в інтересах компанії.

Також підприємство запрошує студентів для проходження практики.

Контактна особа: менеджер з персоналу Стрижалова Ірина Анатоліївна тел. 067-467-52-33, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: вул. Залізнична, 10, м. Сквира, Київська область, Україна, 09000, тел. 38 0456 85 34 55, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Фірма «Грона» - підприємство, що динамічно розвивається, одна з найбільших кондитерських компаній України:

№1 - за обсягами виробництва 1 експорту сухого печива;

№3 - в цілому, за обсягами виробництва та експорту борошняно-кондитерської продукції.

Фірма «Грона» - це підприємство, яке швидко розвивається у напрямку виробництва та реалізації борошняних кондитерських виробів (печиво затяжне, листкове, цукрове, крекери та інше). Компанія має передове виробництво, найсучасніше імпортне обладнання, яке потребує висококваліфікованих кадрів з якісною фаховою підготовкою.

Більше дізнатись про підприємство: http://grona.ua/uk/

Вакансії для студентів та випускників ВНТУ

Корисно для навчання та працевлаштування