Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021» запрошує учасників

  • Автор: Super User

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021»На конкурс приймають роботи за напрямами "Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка", "Енергетика та енергоефективність", "Екологія на охорона навколишнього середовища", "Економіка та управління". 

Подія: Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021».

Місце проведення: Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ, Україна) за погодженням з Міністерством освіти і науки України

Дати проведення: надсилання робіт - з 1 вересня 2020 р. до 1 лютого 2021 р.

Напрями:

"Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка"

"Енергетика та енергоефективність"

"Екологія на охорона навколишнього середовища",

"Економіка та управління"

"Харчова наука та технології"

Участь для студентів: безкоштовна.

Участь в конкурсі дистанційна, представлення своїх робіт учасники проводять за допомогою сучасних комп'ютерних програм для телеконференцій (наприклад, ZOOM). Щоб взяти участь в «Black Sea Science 2021», студенти до 1 лютого 2021 року мають зареєструватися та надіслати на адресу організаторів роботу на англійській мові (до 15 сторінок).

Конкурс проводиться в четвертий раз, його географія, незважаючи на назву, досить обширна, в минулому році в ньому взяли участь 202 студентські роботи з Польщі, України, Казахстану, Грузії, Болгарії, Молдови, Білорусії, Китаю, Румунії, Чехії, Греції, Туреччини, Литви, Угорщини, США.

Всі матеріали, що прийдуть і будуть прорецензовані за напрямом "Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка", будуть видані в збірнику, який вийде в ОНАХТ і буде виставлений в репозитарії академії ( https://card-file.onaft.edu.ua/handle/123456789/13406 ), кращі роботи будуть безкоштовно видані в журналі «Central European Researchers Journal» (Словаччина, http://ceres-journal.eu/events ) або в журналі «Automation оf Technological аnd Business Processes» (Україна, https://www.atbp.onaft.edu.ua/en/site/page/journal).

Всі учасники та керівники проектів отримають сертифікати, переможці - дипломи та цінні призи (надані спонсорами - IT фірмами України). Причому в видаваних журнальних статтях студенти і їх керівники виступають рівноправними співавторами (https://www.onaft.edu.ua/news/number/1937).

Додаткові відомості - на офіційному сайті конкурсу http://isc.onaft.edu.ua/  , вимоги до учасників і робіт - http://isc.onaft.edu.ua/vimogi/ . Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи подаються англійською мовою (до 15 сторінок).

Для участь в конкурсі необхідно заздалегідь зареєструватися на http://pk.onaft.edu.ua/iscregister/index.php?route=register  і до 01.02.2021 надіслати в електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  конкурсну роботу на англійській мові і відомості про авторів (при цьому у відповідь буде вислано підтвердження про отримання матеріалів).

При виникненні питань прохання зв'язуватися з оргкомітетом по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Фотогалерея конкурсу: http://isc.onaft.edu.ua/2020-3/ 

Відгуки про конкурс: http://isc.onaft.edu.ua/reviews/ 

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021»

Корисно для навчання

Корисно для працевлаштування

Зараз на сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Напрями

Корисне

Новини

Загальне

Про нас

Вінницький національний технічний університет
Інститут інтеграції навчання з виробництвом
Кафедра інтеграції навчання з виробництвом
тел. +38 0432 651 492
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (адміністратор сайту)
адреса: ауд. 101а, 209 ГУК, б. 95, Хмельницьке шосе, м. Вінниця, Україна