Для науковців - презентація програми ЄС «Горизонт 2020»

Горизонт 2020Дізнатись про програму Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» матимуть можливість науковці ВНТУ.

Подія: інформаційний захід «Research and Innovation Day in Ukraine».

Мета події: висвітлення та обговорення результатів участі України у Рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» (далі – Програма «Горизонт 2020»), а також інформування щодо подальших кроків для приєднання до наступної Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Програма заходу: див. файл.

Захід відбудеться 11 грудня 2020 р. з 10.00 – 17.00 (за київським часом) у режимі онлайн.

До участі запрошуються

• вчені та інноватори;
  • учасники проєктів Програми «Горизонт 2020»;
  • представники центральних органів виконавчої  влади;
  • представники малих та середніх підприємств;
  • засновники та учасники стартапів; інші зацікавлені сторони.

Для отримання більш детальної інформації про захід та для здійснення реєстрації, перейти за посиланням: http://h2020.com.ua/uk/research-and-innovation-day .

Щодо надання пропозицій, зауважень або у разі виникнення питань звертатися до Гайдар Вікторії, державного експерта з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору, та надсилати їх на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел. +38(044) 287-82-16.

Горизонт 2020