22 грудня - міжнародна конференція про вищу освіту в контексті Болонського процесу

IX Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: роль оцінювання якості викладання та навчання в процесі акредитації»Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує викладачів ВНТУ взяти участь у IX Міжнародній науково-практичній конференці про якість викладання в контексті Болонського процесу.

Що? IX Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: роль оцінювання якості викладання та навчання в процесі акредитації»

ПРОГРАМА заходу (англ.) за посиланням.

ПРОГРАМА заходу (укр.) за посиланням.

Коли? 22 грудня 2020 р. в он-лайн форматі.

Де? На платформі ZOOM. Даний захід має доступ на 500 учасників, проте у разі більшої кількості зацікавлених приєднатись, запрошуємо долучитись до Facebook трансляції на сторінці НЕО в Україні.

Реєстрація обов’язкова.

Мова заходу: українська, англійська (синхронний переклад забезпечується).

Цільова група: викладачі, здобувачі вищої освіти, працівники ЗВО, наукових установ, представники МОН України, Національного агентства, експерти.

Сертифікати: надаються за умови реєстрації, участі та виключно з питаннями до експертів на основі вивчення рекомендованих матеріалів, які вказані в Програмі заходу.

Контактна особа: Литовченко Олена, Інститут вищої освіти НАПН України, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Більше інформації: