28 грудня - міжнародна наукова конференція у Празі про інновації в наукових дослідженнях

V Міжнародна наукова конференція «Наукові дослідження: парадигма інноваційного розвитку» (Прага, Чехія)Технічні та економічні науки - секції міжнародної конференції, на яку запрошують науковців ВНТУ.

Що? V Міжнародна наукова конференція «Наукові дослідження: парадигма інноваційного розвитку» (Прага, Чехія)

Коли? «28» грудня 2020 року

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної науки, встановлення контактів між молодими вченими різних країн, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень.

Для участі в конференції запрошуються: аспіранти, докторанти, здобувачі, студенти, викладачі, науковці.

Секції конференції

Секція 1. Дердавне управління. Секція 9. Соціальні комунікації.

Секція 2. Історичні науки. Секція 10. Соціологічні науки.

Секція 3. Культурологія. Секція 11. Технічні науки.

Секція 4. Медичні науки. Секція 12. Фізико-математичні науки.

Секція 5. Мистецтвознавство. Секція 13. Філологічні науки.

Секція 6. Національна безпека. Секція 14. Економічні науки.

Секція 7. Педагогічні науки. Секція 15.  Юридичні науки.

Секція 8. Психологічні науки. Інше.

Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська, чеська.

Форма участі в конференції: дистанційна, шляхом обговорення статей на веб-сайті Видавничого дому «Інтернаука».

За підсумками проведення конференції всі наукові напрацювання будуть опубліковані у збірнику тез (за підтримки European Scientific e-Journal (Anisiia Tomanek OSVČ)-Чехія). Збірникам буде присвоєно індекси УДК, ББК, авторський знак, а також присвоєно цифровий ідентифікатор DOI. Матеріали будуть розміщені на офіційному веб-сайті Видавничого дому «Інтернаука».

Графік конференції

Дата проведення - 28 грудня 20року

Дедлайн прийому матеріалів - 27 грудня 2020 року

Публікація матеріалів на офіційному сайті Видавничого дому "Інтернаука" - до 13 січня 2021 року

Розсилка збірників матеріалів конференції і сертифікатів в pdf  форматі - до 30 січня 2021 року

Розсилка друкованої версії збірників і сертифікатів До 10 лютого 2021 року

Кожному автору буде направлена pdf-версія збірника тез та сертифікат учасника європейської конференції (в електронному вигляді). У авторів є можливість замовити друкований екземпляр збірника, при цьому сертифікат учасника конференції буде відправлений безкоштовно. Також, автори можуть подати заявку на внесення до реєстру учасників наукових тем, і будуть внесені до звіту за науковою темою. Авторам, які беруть участь у науковій темі видається довідка.

Більша інформація: https://www.inter-nauka.com/ua/nauchnye-konferencii/world/34/?utm_source=eSputnik-promo&utm_medium=email&utm_campaign=VUZy_Ukrainy&utm_content=955967639