Міжнародна конференція "PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT" у Києві

V Міжнародна науково-практична конференція «PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT»Викладачів та науковців ВНТУ запрошують долучитись до 5-ої міжнародної науково-практичної конференції.

Назва події: V Міжнародна науково-практична конференція «PRIORITY DIRECTIONS OF SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPMENT»

Дати проведення: 24-26 січня 2021

Місце проведення: Київ, Україна

Прийом матеріалів до 23 січня 2021 року!

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ - завантажити за посиланням.

1) тези, оформлені за вимогами;

2) анкету, оформлену за зразком;

3) копію квитанції про оплату (вартість участі 150 грн).

Кожен учасник гарантовано отримає сертифікат 24 академічні години та електронний збірник конференції з міжнародним ISBN та УДК

Сторінка у Facebook: https://nic-sci-conf.esclick.me/Di2qagFu6Qeu