Міжнародна конференція «WORLD SCIENCE: PROBLEMS, PROSPECTS AND INNOVATIONS» у Торонто

V Міжнародна науково-практична конференція «WORLD SCIENCE: PROBLEMS, PROSPECTS AND INNOVATIONS»Долучитись до міжнародної конференції у Торонто запрошуються працівники ВНТУ.

Назва події: V Міжнародна науково-практична конференція «WORLD SCIENCE: PROBLEMS, PROSPECTS AND INNOVATIONS»

Дата проведення: 27-29 січня 2021 року

Місце проведення: Торонто, Канада

САЙТ КОНФЕРЕНЦІЇ - перейти за посиланням.

ВИМОГИ - скачати за посиланням.

Для участі в конференції  до 26 січня 2021 відправити на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

1) статтю, оформлену за вимогами;

2) анкету, оформлену за зразком ;

3) копію квитанції про оплату .

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ - перейти за посиланням.

Всі учасники гарантовано отримують сертифікати учасників (скачати) і електронний збірник конференції , якому присвоюється міжнародний ISBN і УДК