Міжнародна конференція «PERSPECTIVES OF WORLD SCIENCE AND EDUCATION» у Кіото

V Міжнародна науково-практична конференція «PERSPECTIVES OF WORLD SCIENCE AND EDUCATION»Триває реєстрація для участі у міжнародній конференції у Кіото.

Назва події: V Міжнародна науково-практична конференція «PERSPECTIVES OF WORLD SCIENCE AND EDUCATION»

Дати проведення: 4-6 лютого 2021 року

Місце проведення: Кіото, Японія

САЙТ КОНФЕРЕНЦИИ - перейти за посиланням.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ - скачати за посиланням.

1) статтю, оформлену за вимогами;

2) анкету, оформлену за зразком ;

3) копію квитанції про оплату .

Всі учасники гарантовано отримують сертифікати учасників (скачати) і електронний збірник конференції  з присвоєнням міжнародного ISBN і УДК