Викладачі та науковці ВНТУ мають можливість пройти онлайн-стажування у Польщі.

Міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників Uniwersytet EkonomicznyПропозиція: міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників на базі Uniwersytet Ekonomiczny. 

Організатори: «Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків

Дати проведення стажування: 01 березня - 26 березня 2021 року.

На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег. Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути досвід викладацької діяльності. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування.

Програма стажування складається з трьох модулів:

Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Європейська та польська система вищої освіти (дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Освіта та дослідження в перехідному періоді. Нові та інноваційні методи навчання (дистанційний онлайн - курс та індивідуальна робота).

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.

Економічним Університетом у місті Краків кожному учаснику після проходження стажування буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю  120 годин. 

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2021/ 

Додаткова інформація за телефоном: +38063 333 9152

Міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників Uniwersytet Ekonomiczny

Корисно для навчання та працевлаштування