До 15 березня 2021 року триває реєстрація учасників Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці.

До участі запрошуються студенти вінницьких університетів та коледжів, науковці, підприємці та усі, хто зацікавлений у отриманні нових знань для розбудови власних інноваційних бізнес-проєктів.

Програма навчання:

представлення сучасних світових трендів розвитку інновацій;

особливості інноваційного підприємництва;

розробка прототипу та залучення коштів для розвитку стартапу;

технології створення та розвитку бізнес-проєкту;

базові знання, необхідні підприємцю-початківцю.

Тривалість навчання: березень-червень 2021 р.

Формат занять: зустрічі у другій половині дні (1 раз на два тижні) онлайн і офлайн.

Місце проведення занять: Інноваційний тренінговий центр та лабораторія прототипування ВНТУ (створені за підтримки Вінницької міської ради).

Інформаційний лист - див. файл.

З учасниками Стартап Школи працюватиме Ігор Пеер, міжнародний фахівець в галузі ведення інноваційного бізнесу. Він використовує авторські  методики, яка успішно апробована у Національному технічному університеті України «КПІ», а також у Ізраїлі та Азербайджані. Також виступатимуть запрошені експерти – фахівці з розвитку інноваційного підприємництва. Для команд в залежності від ідеї стартапу буде можливим залучення менторів для допомоги командам у розробці фізичного прототипу у Лабораторії прототипування ВНТУ.

За підсумками навчання кращі стартап-проєкти, отримають фінансову підтримку на розвиток проєкту та будуть рекомендовані на участь у                   Х Міжнародному фестивалі інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021" відбудеться з 17 по 20 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Реєстрація на навчання - startup.vntu.edu.ua

Дедлайн до 15 березня 2021 року.

Оргкомітет відбере учасників, які навчатимуться безкоштовно завдяки спонсорській підтримці бізнес-середовища (компанії “Transfotech”, “Спільна справа”, “ONSEO”).

Запрошуємо вінничан до участі у 5-ій Стартап Школі  «Sikorsky Challenge» міста Вінниці!

Стартап Школа Sikorsky Challenge міста Вінниці 2021

Корисно для навчання та працевлаштування