Екологія, інформаційні технології, технічні та фізико-математичні науки - на міжнародній конференції незабаром.

Екологія, інформаційні технології, технічні та фізико-математичні науки - на міжнародній конференції Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку БДПУ-2021Подія: V Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку».

Організатор: Бердянський державний педагогічний університет.

Дата проведення: 21-22 квітня 2021 р.

Для кого: викладачі, докторанти, аспіранти, здобувачі та студенти.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Біологічні науки. Екологія.

2. Державне управління та економіка.

3. Історичні та юридичні науки.

4. Мистецтвознавство.

5. Педагогіка і психологія.

6. Сучасні інформаційні технології.

7. Фізико-математичні науки.

8. Основи здоров’я. Фізична культура і спорт.

9. Філологія і журналістика.

10. Технічні науки.

11. Соціальна робота та соціальна політика.

ФОРМА УЧАСТІ В ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ

Форма участі – заочна (дистанційна). Заочна участь в інтернет-конференції передбачає сертифікат учасника та публікацію тез в електронному збірнику, що буде розміщений на web-сторінці за посиланням: https://bdpu.org.ua/rmu/conferences-rmu/2021-2/ через 7 днів після дати проведення конференції.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ

Для учасників з України – 120 грн;

Для учасників з інших країн – безкоштовно.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Теl. +38-050-335-99-68

+38-063-335-99-68

Попова Анастасія Сергіївна

Кінцевий термін подання матеріалів: 01 квітня 2021 року.

Детальну інформацію про конференцію, будь ласка, дивіться у файлах: файл 1, файл 2, файл 3, файл 4

або за посиланням https://bdpu.org.ua/rmu/conferences-rmu/2021-2/

Корисно для навчання та працевлаштування