Міжнародна програма GIST Innovates Ukraine 2021 - 10 тижнів навчання для науково-технічних команд українських стартапів.

GIST Innovates Ukraine - міжнародна програма для стартапівПрограма GIST Державного департаменту США https://www.gistnetwork.org  (Global Innovation through Science and Technology - Глобальні інновації через науку та технології) надає можливість науково-технічним командам українських інноваторів (до 25 команд у складі 3 осіб) взяти участь у 10-тижневій програмі преакселерації в червні-серпні 2021 року.

GIST Innovates Ukraine - це програма преакселерації, побудована за методологією Lean Startup. Мета програми - надати інноваторам необхідні знання, вміння та навички, менторську підтримку та ресурси, необхідні для виведення їхніх ідей з дослідницької лабораторії на ринок.

Учасники GIST Innovates Ukraine матимуть право подати заявку на участь у програмі бізнес-інкубації GIST. Буде відібрано дві українські команди для участі у цій міжнародній програмі розвитку інноваційного підприємництва, яка відбудеться восени 2021 року.

До участі у програмі запрошуються студенти, аспіранти та викладачі українських університетів, науковці та дослідники з науково-дослідних інституцій.

Склад команди:

  • технічний керівник: експерт у технічній/технологічній сфері;
  • підприємницький лідер: виступає представником команди, керує розробленням бізнес-моделі та взаємодією з потенційними клієнтами;
  • бізнес-ментор: допомагає команді розробляти стратегію захисту ІВ, налагодженні комунікації з потенційними інвесторами та консультує з питань виявлення клієнтів.

Подача заявок на участь у програмі з 15 березня по 30 квітня 2021 року.

Юільше інформації - інформаційному флаєрі GIST Innovates Ukraine - див. файл.

Докладніше про програму і подачу заявки за посиланням https://bit.ly/3btyQwi 

Корисно для навчання та працевлаштування